Vergisiz telefon gerçek oldu

Dışarıda 7-8 yaşlarındaki çocuğun ana avrat küfür edip kahkahalar attığını gördükten sonra artık her şeyi bir kenara bırakıp sokakta doya doya tadını çıkarmak da ayrı zor.

Reis oyunu zaten bozdu hocam hayat simülasyon 😀

Günümüzde artık sokakta oyun devri bitti, ne olduğu belli olmayan suriyelisi, Afgan'i fink atiyor çocuk cebinden bıçak bile çıkarabilir.

Screenshot_20230926_220227.jpg

Bence alın arkadaşlar 🤣

Günümüzde artık sokakta oyun devri bitti, ne olduğu belli olmayan suriyelisi, Afgan'i fink atiyor çocuk cebinden bıçak bile çıkarabilir.
Tavşanlarımız varken çok ürüyorlar diye şikayet edip hayvanat bahçesine bırakmıştık bakamıyorduk. Bu dediklerimiz tavşanlardan daha çok ürüyor 😀

Tavşanlarımız varken çok ürüyorlar diye şikayet edip hayvanat bahçesine bırakmıştık bakamıyorduk. Bu dediklerimiz tavşanlardan daha çok ürüyor 😀

Eski günler ve eski ortamlar sanırım geri dönmeyecek artık, ekonomi iyi de olsa ne olduğu belli olmayan insanlar olmasa da artık eski motivasyonumuzda olacağımızı pek zannetmiyorum. O eski kaygısız ve endişe olmayan saf aklımız ile her şey daha güzel geliyordu.

Eski günler ve eski ortamlar sanırım geri dönmeyecek artık, ekonomi iyi de olsa ne olduğu belli olmayan insanlar olmasa da artık eski motivasyonumuzda olacağımızı pek zannetmiyorum. O eski kaygısız ve endişe olmayan saf aklımız ile her şey daha güzel geliyordu.
Ben pırlanta gibi çocuktum küçükken aşırı saftım beni de bozdular 😅

Cari açık patlak vermişken iPhone gibi cihazları vermelerini herhalde beklemiyordunuz. 9 bin 500 TL'ye ekran kartsız laptop, sistem alınabilir. Hazır sistem civarında bu paraya ne olduğunu bilmiyorum da kayda değer bir şey olmadığı kesin. Aynı şekilde telefon olarak da General Mobile alınabilir. Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya baktım da o bile alınamıyor, gerisini siz düşünün.
Cari açığı telefonla mı kapatacaklar? Bir mekana 350 araç 400000 koruma, Anadolu'da hiç kimsenin ismini dahi bilmediği ilçenin kamu bankası müdürü için tahsis edilen araçlar azaltılsa mı kapanır? Aslında söylenecek çok şey var da gram umrumda değil. Herkes hak ettiği şekilde yönetiliyor.

Reis oyunu zaten bozdu hocam hayat simülasyon 😀

Ynie de ciddi konuşacaksam çok fazla bunu istismar edecek kişi hazır kıta bekliyordu. Bizim millet "devlet malı deniz yemeyen domuz" kafasında yaşar.

Hani diyorlar ya ülkede tarım niye böyle yok çiftçi aç falan. Bunların alayı ücretsiz suyu bulduğunda ölümüne israf eden, kaçak elektriği basıp cam açık tüm gün klima çalıştıran tipler.

Bu parazitler eğitilmeden, kafalarına vurulmadan ülke düzelmez. Temelden çürük.

Ynie de ciddi konuşacaksam çok fazla bunu istismar edecek kişi hazır kıta bekliyordu. Bizim millet "devlet malı deniz yemeyen domuz" kafasında yaşar.

Hani diyorlar ya ülkede tarım niye böyle yok çiftçi aç falan. Bunların alayı ücretsiz suyu bulduğunda ölümüne israf eden, kaçak elektriği basıp cam açık tüm gün klima çalıştıran tipler.

Bu parazitler eğitilmeden, kafalarına vurulmadan ülke düzelmez. Temelden çürük.
Bu dediklerimizden ayrı birden fazla akılsız ürüyor ülkemizde. 13 yaşında kendini mahalle abisi sanan mı dersin, kavga çıkartmaya meyilli olup her saniye bıçağı göz kırpmadan saplayacak ***'ler mi dersin her *** var. Onlar düzeldikten sonra birde bu maymunların eğitimi var.

Hangi mesaja hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı