Rehber Veri ihlalini nasıl anlarım, ne yapmalıyım?

@NoobEller Eğer siteleri kullanmıyorsanız, şifremi unuttum ile şifre alın ve hesap silme var ise hesaplarınızı silebilirsiniz. Bir kere kayıt olduktan sonra silsen ne olur, orası da tartışılırda neyse.

@NoobEller Eğer siteleri kullanmıyorsanız, şifremi unuttum ile şifre alın ve hesap silme var ise hesaplarınızı silebilirsiniz. Bir kere kayıt olduktan sonra silsen ne olur, orası da tartışılır da neyse.
Bu sitelerin yakınından bile geçmiyorum zaten R2Games'de hesabın silinmediğini söylüyorlar. Ne yapmalıyım? Hesabın şifre ismim-doğum tarihim şeklinde saçma bir şifre olarak kalmış. Bu sitelerin şifresini değiştirmem gerekiyor mu? Mail'im yeterince korunaklı zaten.

Sorun yok Zaten o gibi sitelere kayıt olmayı bırak linke bile tıklamıyorum.

Herhalde Firefox Monitor de diğer siteyle aynı veritabanını kullanıyor.

Sitelerden birine girmeye çalıştım. Mailimin şifresi ile alakasız bir şifre zaten.
Sorun yokdur o zaman. Spam maillere veya sahte linklere kanmadığınız sürece sorun teşkil etmez. Asıl sorun olabilecek şeyler şirket e-postası vs.

Wattpad ve Canva, Kullanmıyorum bile.
E-posta şifremi son 6 ayda 2-3 kere değiştirdim bir sorun olmaz sanırım.

Şifreyi zaten değiştirmiştim yakın zamanda da, 2 faktörlü kimlik doğrulamayı da açmıştım. Ama şifreyi bir kere daha değiştirmem de fayda var. Biraz geç oldu ama iyi oldu bu.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    45,3 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…