Versace Eros EDT vs EDP

aziz ateş yld

Centipat
Eros'ta hangisini tercih edersiniz? Kalıcılık olarak EDP daha iyi olduğunu biliyorum ve ikisini de kullandım ama EDT biraz daha keskin koku veriyor. Tercihiniz hangisinden olur?

Parfümlerde EDT ve EDP arasında ki tek farkın kalıcılık olduğu söylenir ama deneyen herkes bilir ki tıpatıp aynı parfümün iki farklı konsantrasyonu birbirinden farklı kokuyor.

Parfüm almanızdaki amaç koku olduğu için kalıcılığa o kadar da takılmayın, hangisinin kokusu daha çok hoşunuza gittiyse onu alın. Çoğu eros kullanıcısı EDT'nin kokusunu daha çok seviyor genelde.

Parfümlerde EDT ve EDP arasında ki tek farkın kalıcılık olduğu söylenir ama deneyen herkes bilir ki tıpatıp aynı parfümün iki farklı konsantrasyonu birbirinden farklı kokuyor.

Parfüm almanızdaki amaç koku olduğu için kalıcılığa o kadar da takılmayın, hangisinin kokusu daha çok hoşunuza gittiyse onu alın. Çoğu eros kullanıcısı EDT'nin kokusunu daha çok seviyor genelde.
Yan yana konulduğunda anca fark edilecek bir koku detayı ama yine de çok küçük bir fark olduğu anlaşılıyor. Yazın kullanacağım için ekstra bi nane keskinliği iyi mi olur bilemedim. EDP aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı