Versatile 300W PSU alınır mı ?

55superx

Megapat
Makaleler
2

Bunun hakkında hiç inceleme bulamadım. Bir arkadaşın Hadron marka güç kaynağı yanmış ve yeni bir PSU arıyor. Ben de bunu buldum, bağlantı seçenekleri ve 12V kanalından +300W vermesi iyi gibi geldi. Bana maksimum 120TL olacak şekilde en iyisi bu gibi geldi ama kalitesi hakkında emin olamadım. Tabi bir FSP kalitesi beklemiyorum ama en azından Power Boost kalitesini verir mi ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Alternatif öneri varsa maksimum 120TL fiyata minimum 300W PSU önerisi alabilirim.

Power Boost kalitesi?
Hadron?
Neler oluyor, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın.
Size en düşük Aerocool 400W PSU önerebilirim. Bence daha düşükleri düşünmeyin bile.

1601488780364.png

Power Boost kalitesi?
Hadron?
Neler oluyor, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın.
Size en düşük Aerocool 400W PSU önerebilirim. Bence daha düşükleri düşünmeyin bile.
Power Boost bence çok kötü bir marka değil. Evet kendi sistemimde kullanmam, o riske girmem ama ucuz ofis bilgisayarları için gayet iyi. Bu sisteme e o ayarda bir PSU yetecektir. Hadron ve Platoon gibi "doğrudan" C4 olmasın yeter :D

Bu fiyata 12V kanalından 336W ve ekran kartı 8 pin bağlantısı bence iyi. Dediğim gibi tek korkum PSU montajını yaptıkları anda sistemin havaya uçması 😂

@55superx
Aslında ikinci el düşünebilirsiniz.
Bazı markalı, kaliteli PSU'lar ikinci elleri ucuz olabiliyor.
Mesela: COOLER MASTER POWER SUPPY - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 864613448

@55superx
Aslında ikinci el düşünebilirsiniz.
Bazı markalı, kaliteli PSU'lar ikinci elleri ucuz olabiliyor.
Mesela: COOLER MASTER POWER SUPPY - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 864613448
İletirim ama ikinci ele yanaşmazlar gibi geliyor.
O fiyata mecburen alabilirsin. Bilgisayarcılarda çok ucuza Nagas ( aopen ) PSU da bulunabiliyor.
Power Boost ve TX markalarına kıyasla nasıldır ? Alternatif olarak bunlar var herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı