Vespa tarzı 50CC motosiklet tavsiyesi

Margo61

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirtmiş olduğum vespa tarzı 50-100CC arası önerebileceğiniz hoş gözüken bir motosiklet tavsiyeniz var mı? Ev ve iş yerim arasında yaklaşık 2km bir mesafe var günlük olarak toplam 3-4km yol yapacağım. Hafta sonları da bagajına sırt çantamı koyup denize gidebileceğim bir motosiklet bakıyorum. Arora Cappuccino'nun tasarımı hoş hoşuma gidiyor ama sıfırı bayide yok. Farklı marka model kullanıp tecrübe edenler görüşlerini belirtebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tamda böyle birşey arıyorum. Benzer tasarımsa farklı markaların farklı modelleri var. Sanırım aralarında ki tek fark tasarım. Motor mekanik olarak hepsi aynı gibi duruyor. Birde servis ağını dikkate almak gerek galiba garantiyi bozmadan bakım yaptırmak için. Attığınız modele gövde rengi bir arka bagajla çok harika görüntüsü olur.

Bizim ilçede mondial bayisi varmış görüştüm bir aksilik olmazsa yarın parasını verip bir tane tourismo 50 ayırtıcam fıstık yeşili renginde. Önümüzde ki hafta içi elimizde olur dedi bölge sorumlusuyla da görüştük. 100cc lik kitin fiyatıda montajıyla beraber 2bin ₺ olur dedi alınca direk 100cc ye çevirmeyi planlıyorum.

Bizim ilçede mondial bayisi varmış görüştüm bir aksilik olmazsa yarın parasını verip bir tane tourismo 50 ayırtıcam fıstık yeşili renginde. Önümüzde ki hafta içi elimizde olur dedi bölge sorumlusuyla da görüştük. 100cc lik kitin fiyatıda montajıyla beraber 2bin ₺ olur dedi alınca direk 100cc ye çevirmeyi planlıyorum.
Kazasız belasız sürün inşallah şimdiden hayırlı olsun

Kazasız belasız sürün inşallah şimdiden hayırlı olsun
Teşekkür ederim. Bi aksilik olmazsa bu haftasonu veya önümüzde ki hafta başı teslim alıcam. Aklımda bir iki fikir var gelince ufak modifiyelere başlayacam. Koltuğunun derisini değişip italyan bayrağı yapıcam. 3 parça olarak dikilmiş zaten yeşil beyaz kırmızı olucak şekilde. Birde aliexpress de güzel arka sepetler var onlardan alıp motor rengine boyatmayı düşünüyorum. Aynı renkte retro bi kask alıp turist gibi gezmeyi planlıyorum 😂

Bugün motoru teslim aldım. Teslimat için yaklaşık 1 hafta bekledim ama değdi. Motor gerçekten çok güzel çok fazla dikkat çekiyor. Sürüşü, konforu felan hoşuma gitti. İlk deneyimim olduğu için fazlada yorum yapmam doğru olmaz ama ilk izlenimlerim iyi yönde. Düşünenler bence bulursa kaçırmasın. Birde resim bırakayım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230721_194551.jpg
    IMG_20230721_194551.jpg
    192 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı