Çözüldü Vestel MS270 müzik setine başka marka bir hoparlör bağlanır mı?

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 408
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Merhaba, elimde hoparlörleri bulunmayan Vestel MS270 müzik seti var. Ben bu müzik setine AUX olmadan harici hoparlör bağlayabilir miyim?

Teşekkürler.

Çözüm
Bu aletin yapısı dönemin Sony setlerine kıyasla oldukça basit bir yapıda. Devrelere ve elektriğe hakimseniz buna AUX da bağlayabilirsiniz, YouTube'da kaynak bulursunuz.

Sorunuz için de, sürücülerden aldığınız artı eski kabloları iki kutuplu DIN arabirimlerine bağlayıp cihazın arkasındaki 4 adet sokete bağlayabilirsiniz. Pinleri nereden bulursunuz bilmiyorum. Klips olsa işiniz çok kolay olurdu.
Merhaba, elimde hoparlörleri bulunmayan Vestel MS270 müzik seti var. Ben bu müzik setine AUX olmadan harici hoparlör bağlayabilir miyim?

Teşekkürler.

Evet, kendisi kaliteli bir donanıma sahip ve kaliteli hoparlörler ile harika ses verir.

Kendi içinde gelen hoparlör kurulumu benim gözümde üst düzeydir ve çok keyifli bir müzik deneyimi sunar, orijinal gibi bir hoparlör bulamazsınız ama el ile yapabilirsiniz.

Ürün Vestel dışında farklı ülkelerde farklı markalar altında satıldığı için ürünü tanımam uzun sürmedi.

Bu aletin yapısı dönemin Sony setlerine kıyasla oldukça basit bir yapıda. Devrelere ve elektriğe hakimseniz buna AUX da bağlayabilirsiniz, YouTube'da kaynak bulursunuz.

Sorunuz için de, sürücülerden aldığınız artı eski kabloları iki kutuplu DIN arabirimlerine bağlayıp cihazın arkasındaki 4 adet sokete bağlayabilirsiniz. Pinleri nereden bulursunuz bilmiyorum. Klips olsa işiniz çok kolay olurdu.

Çözüm

Geri
Yukarı