VGA monitör için dönüştürücü önerisi

Bütçe
75

Tqlhaa46

Decapat
Daha fazla  
Eski monitörümü 2. ekran yapmak istiyorum ama sadece VGA destekliyor, kasam ise HDMI ve DVI. Nasıl bir dönüştürücü almam lazım?

Eski monitörümü 2. ekran yapmak istiyorum ama sadece VGA destekliyor, kasam ise HDMI ve DVI. Nasıl bir dönüştürücü almam lazım?
Dönüştürücü tavsiye etmiyorum, kaç yıldır kullanıyorum. Dönüştürücü ile kullanınca ekran kartı performansı baya düşüyor çünkü olmayan bir monitör daha algılıyor. Siz dönüştürücüyle 2. monitoru takınca Ekran kartı 3 monitör görecek ve PCnizin performansı düşecek. İlla yapacağım diyorsan bunlar işine yarar VGA HDMI Dönüştürücü Modelleri ve Fiyatları - Trendyol

[

Dönüştürücü tavsiye etmiyorum, kaç yıldır kullanıyorum. Dönüştürücü ile kullanınca ekran kartı performansı bayağı düşüyor çünkü olmayan bir monitör daha algılıyor. Siz dönüştürücüyle 2. monitoru takınca ekran kartı 3 monitör görecek ve PC'nizin performansı düşecek. İlla yapacağım diyorsan bunlar işine yarar VGA HDMI Dönüştürücü Modelleri ve Fiyatları - Trendyol

1.olarak böyle bir şey yok.
2.olarak çift ekranı bunun gibi aparatlarla kullanırsanız yüksek Hz gibi nimetlerden faydalanamazsınız.
3.olarak ekran kartınızın yorulup yorulmayacağı 2.monitördr ne yapacağınza bağlı.

[

1.olarak böyle bir şey yok.
2.olarak çift ekranı bunun gibi aparatlarla kullanırsanız yüksek Hz gibi nimetlerden faydalanamazsınız.
3.olarak ekran kartınızın yorulup yorulmayacağı 2.monitördr ne yapacağınza bağlı.
2-3 senedir her türlü dönüştürücüyü kullanmış biri olarak tecrübemi yazdım. Ekran kartı tek monitörüm olmasına rağmen 2. bir monitor daha algılıyor ve bu da performansa etki ediyor. Arkadaşa da 2. monitör takarsa 3 monitör algılanabilir dedim.

75 TL'yi geçmemesi lazım.

Aktif bir dönüştürücü almalısınız.

ZRH Hdmi To Vga Çevirici Dönüştürücü Monitör Kablosu Projeksiyon Uyumlu Hdmı To Vga Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu uygun mudur?

2-3 senedir her türlü dönüştürücüyü kullanmış biri olarak tecrübemi yazdım. Ekran kartı tek monitörüm olmasına rağmen 2. bir monitor daha algılıyor ve bu da performansa etki ediyor. Arkadaşa da 2. monitör takarsa 3 monitör algılanabilir dedim.

Bende 4 yıldır kullanan biri olarak dönüştürücü ile kullanılan çoğu monitörün ses ve Hz dışında bir sıkıntı ile karşılaşmadığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.
Bu zamana kadar yaztığım testlerde 2.monitöre hiçbir şey koymadan veyahut Spotify YouTube gibi az kaynak kullanan programların hiçbir etki etmediğini ancak bir oyun koyulduğu zaman performansı ciddi biçimde düşürdüğüne şait oldum.
Uzun lafın kısası sizin dönüşütürü ile kullanıyorsunuz diye performans kaybı vs. yaşamazsınız.

Geri
Yukarı