VGA Monitör İçin Dönüştürücü Önerisi

Emrecan durmuş

Hectopat
Daha fazla  
GTX 560 ekran kartı aldım VGA portu bulunmuyor. Bende DVI to VGA dönüştürücü aldım fakat görüntü gelmiyor. HDMI to VGA veya bir ucu DVI bir ucu VGA kablo önerdiler. Ne yapmam lazım (DVI-I single link)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ekran kartını 2. el mi aldın? Belki karttaki çıkışlar arızalıdır.
Ben bu çeviriciyi kullandım. Çalışıyor.
Azemax Hdmi to Vga Çevirici + Ses Fiyatı - Taksit Seçenekleri
2. El fakat aldığım arkadaşın monitorü dvi portu bulunuyordu düz bağladığında çalışıyordu
Kendi sistemimde 7 aydır S Link SL-HVS20 kullanıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Ben dvi to vga kullandım fakat çalışmadı mini hdmi portu bulunuyor kartta mini hdmi to vga alsam çalışır mı sence

İşte diyorum ki eğer dvi portunun çalıştığından eminsen, yine kendi monitöründe de sorun yoksa aldığın adaptör bozuktur. Çalıştığından emin olduğun porta alternatif aramaya gerek yok. Çalışan bir adaptör bulmak daha kolay. Satın aldığın yerde hemen deneyebilirsin.

İşte diyorum ki eğer dvi portunun çalıştığından eminsen, yine kendi monitöründe de sorun yoksa aldığın adaptör bozuktur. Çalıştığından emin olduğun porta alternatif aramaya gerek yok. Çalışan bir adaptör bulmak daha kolay. Satın aldığın yerde hemen deneyebilirsin.
Tamam teşekkür ederim

Ekran kartının çıkışlarında sorun yoksa alacağın bozuk olmayan herhangi bir HDMI to VGA ya da DVI to VGA dönüştürücü işe yarayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı