vgk.sys hatasından sonra tarayıcı bozuldu

LitmiL

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston DDR3 4GB Sodim
Ekran kartı
Nvidia Geforce 610M
İşlemci
i3 2320M
Merhaba. Bilgisayarım ısındığı için termal bakım vs yapma zamanım gerektiğini düşünerek laptopun içini açtım. Bakımlarını yapıp çalıştırdığımda vgk.sys diye bir mavi ekran aldım. Sonrasında bilgisayarı baştan açtığımda açıldı. Bu sefer internetten bir video izlemek istedim ve Opera GX açtım. Yaklaşık 10 dakika sonra bilgisayarım kapandı. vgk.sys hatasının Vanguard'dan kaynaklı olduğunu gördüm ve Vanguard sildim sonrasında tekrar video izlemek için Opera GX açtım ve yine bilgisayarım kapandı. Sorun Opera GX'ten olabilir diyerek Google Chrome kullanarak Opera yükledim ama aynı sorunu onda da yaşadım. Chrome şu an bir hata vermedi ama yazı yazarken verir ve yazı gider diye telefonumdan yazıyorum. En yakın zamanda minidump dosyalarımı atacağım. Yanlış konu açmış olabilirim bu yüzden yanlış ise özür dilerim. Laptop Acer aspire 5750g.

minidump: Minidump.rar

Minidump dosyalarını attıktan sonra Chrome kullanırken de kapandı. Bu akşam Hitman Absolution oynuyordum. Oyunu oynarken birkaç kez oyun crash yemişti ve bir kez bilgisayar kendi kendine baştan başlamıştı. Ondan olduğunu sanmam ama söylemem gerekir gibi düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı