VGN Dragonfly F1 Pro'yu Kendi Sitesinden almak mantıklı mı?

Niye wraithesporstdan almıyorsun?

Garantisinin olmadığını söylemiş arkadaş. Benim de düşündüğüm bir modeldi. Aynı tarz da bir konu açmıştım. Fakat garantisinin olmaması büyük eksi, gerek bile yok yani. Bozulduğu anda at çöpe. Bir de işin içine vergi giriyor... Yurtiçinden almak çok daha mantıklı bence.

Arkadaşlar VGN Dragonfly F1 Pro alacağım. Wraith'de 2200 lira, VGN'in kendi sitesinde VGN Dragonfly F1 Series Wireless Mouse 46 dolar. Buradan alan var mı, Türkiye'ye gönderim var mı?
Asla mantıklı değil, Wraith hem garanti sunuyor hem de vergi dahil. Kaldı ki maksimum 2 günde elinde oluyor ürün, kendi sitesinden almanın çok fazla eksisi var. Garantisinin olmaması, yaklaşık 15-20 günde elinize geçecek olması, gönderiminde sıkıntı olup olmadığı bilinmemesi, ekstra vergi ve kargo ücreti.. Wraith güvenilir bir sitedir forumdaki birçok kişi de oradan alışveriş yapıyor, bir kere alışveriş yapın, önyargınız kırılacaktır zaten şüpheniz olmasın.

Asla mantıklı değil, Wraith hem garanti sunuyor hem de vergi dahil. Kaldı ki maksimum 2 günde elinde oluyor ürün, kendi sitesinden almanın çok fazla eksisi var. Garantisinin olmaması, yaklaşık 15-20 günde elinize geçecek olması, gönderiminde sıkıntı olup olmadığı bilinmemesi, ekstra vergi ve kargo ücreti.. Wraith güvenilir bir sitedir forumdaki birçok kişi de oradan alışveriş yapıyor, bir kere alışveriş yapın, önyargınız kırılacaktır zaten şüpheniz olmasın.
teşekkürler wraithden aldım

Geri
Yukarı