VGN X68 alınır mı?

NiRisai

Hectopat
Selam. Ekranlı klavye arıyordum VGN X68 düştü önüme. Almayı düşünüyorum, back in the Game ve linear seçeneğini düşünüyorum. Coiled cable olmadan bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Aldım hocam gayet memnunum. Benden çok eşim beğendi gerçi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir sorunuz isteğiniz vesaire varsa yazın, yarın gün içinde cevaplarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herhangi bir sorunuz isteğiniz vesaire varsa yazın, yarın gün içinde cevaplarım.
Çok teşekkür ederim :) Fiyatına sizce değer mi? Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim :) Fiyatına sizce değer mi? Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.
Şu an her şey pahalı hocam. Fiyat algımız da değiştiği için değer değmez f/p yorum yapamam. Şunu söyleyeyim, kendim için konuşacak olursam gayet keyifli ve hoş bir klavye. Verdiğim paraya kesinlikle değiyor. Keşke şunu alsaydım ya da farklı bir klavye alsaydım demedim. Özellikle küçük ekranı beni gayet eğlendiriyor.

Hocam selamlar kullanıma devam ediyor musunuz ? memnun musunuz ?

Hocam selamlar kullanıma devam ediyor musunuz ? memnun musunuz ?
Selamlar. Evet, kullanıma devam ediyorum hocam memnunum. Lakin bildiğiniz gibi tuşlarda bazı eksiklikler olduğu için bazı oyunlarda atama yapmak gerekiyor. Bir de fark ettiğim üzere, bu klavyeye alışınca farklı klavyelerde yazamıyorum :D Memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı