Vicdan azabı çekiyorum

Herkes inanmak zorunda degil kanka. Bende Müslüman'im ama dini yorumlar yapman cok anlamsiz şu an.

Şu an çocuğun yazdıklarını okumadan bana bunu yazdığını varsayıyorum. İnsanların derdine arkadaş olacağına 'çek gitsin' gibi bir hitap çok yanlış.

Elf barlar internette anlatıldığı gibi çok çok zararlı birşey değil. Zaten az kullandım diyosun. İki üç fırt çekmişsindir diye düşünüyorum. Birşey olmaz çok takma kafana.

Öyle hocam biliyorum ama ailem konusunda üzülüyorum asla yapmam dediğim şeyi merakım yüzünden yaptığım için üzülüyorum.
Bende 3 ay önce istemeden içmiştim. Ailemde istemezdi sigara içmemi ama olan olmuş. Ağzınıza bir daha sürmezseniz sıkıntı olmaz.

Eğer insanlık şu an böyle bir vaziyetteyse senin gibi böyle dalga geçenler ve sanki kendi hayatıymış gibi konuşanlar yüzünden oluyor.
Umarım şaka yapıyorsunuzdur, bu konuyu din tüccarlığı konusuna çevirmeyin rica ediyorum. Siz çok dindar olabilirsiniz ama insanlara dini anlatmaya çalışmayın, itici oluyorsunuz. Ayrıca burası vaaz verilecek bir yer değil.

Elf Bar'lar internette anlatıldığı gibi çok çok zararlı bir şey değil. Zaten az kullandım diyosun. İki üç fırt çekmişsindir diye düşünüyorum. Bir şey olmaz çok takma kafana.

Bir iki kere denedim sadece bir daha da ağzıma sürmedim.

Babam 55 yaşında 40 yıldır içiyor daha turp gibi korkmanıza gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…