Vicdan azabı çekiyorum

Elf barlar internette anlatıldığı gibi çok çok zararlı birşey değil. Zaten az kullandım diyosun. İki üç fırt çekmişsindir diye düşünüyorum. Birşey olmaz çok takma kafana.

Eğer insanlık şu an böyle bir vaziyetteyse senin gibi böyle dalga geçenler ve sanki kendi hayatıymış gibi konuşanlar yüzünden oluyor.
Umarım şaka yapıyorsunuzdur, bu konuyu din tüccarlığı konusuna çevirmeyin rica ediyorum. Siz çok dindar olabilirsiniz ama insanlara dini anlatmaya çalışmayın, itici oluyorsunuz. Ayrıca burası vaaz verilecek bir yer değil.

Merhaba, 15 yaşındayım yaklaşık 7 8 aydır vicdan azabı çekiyorum. Hayatımda hiç sigara veya tütün ürünü kullanmadım fakat 7 8 ay önce ailemden birinin Elf Bar denen ürününü merak ettim ve gizlice bir kere kullandım ve bir daha ağzıma sürmeyeceğime yemin ettim. Ve sonradan arastirip ögrendim ki bu ürün çok zararlıymış. Ailem sigaraya karşı. Asla kullanmamı istemezler fakat 1 kere de olsa ağzıma sürdüm Elf Bar denen illeti ve çok pişmanım keşke merak etmeseydim, çok vicdan azabı çekiyorum. Her gün ağlıyorum düşündükçe neden yaptım diye. Sizce ne yapmalıyım? Tavsiyeniz var mı?

Babam 55 yaşında 40 yıldır içiyor daha turp gibi korkmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı