Vicdan azabı çekiyorum

Eğer ailenizin bu durumu normal karşılayacağını düşünüyorsanız söyleyin bence.

Not: Bazı ailelerin baba veya annesi gereksiz her konuya celallendiğini yaşadığım için bunu yazıyorum.

İşte hocam bende bundan korkuyorum ama söylemeyi düşünüyorum böyle yaşayamam çünkü.

Dostum normalde yurt dışında aileler bir kere denetiyorlar çocuğun merak etmemesi için. Bir sorun yok. Eğer devam etseydin bir sorun olurdu.

Hata insana mahsustur. Kusursuz olsaydık insan olmazdık. İnsanın insan olmasının sebebi zaten yaptığı hatalardan dolayıdır.
Ulan şu konuyu bile dine nasıl çektiniz ya.
Konu sahibi arkadaşın manevi yönden rahatlaması için söylenmiştir büyük ihtimal. Sonuçta biz de şu an manevi yönden destek veriyoruz.

Ortaokul zamanları bir kez verdiler bir fırt çektim ulan millet bu pokumu içiyor dedim ilk içiş ve bırakışım o oldu. Sanırım bazıları genetik olarak daha yatkın oluyor bilemiyorum.

Dostum normalde yurt dışında aileler bir kere denetiyorlar. Çocuğun merak etmemesi için. Bir sorun yok. Eğer devam etseydin bir sorun olurdu.

Hata insana mahsustur. Kusursuz olsaydık insan olmazdık. İnsanın insan olmasının sebebi zaten yaptığı hatalardan dolayıdır.

Konu sahibi arkadaşın manevi yönden rahatlaması için söylenmiştir büyük ihtimal. Sonuçta biz de şu an manevi yönden destek veriyoruz.

Dediğim konu bu değil. Evet namaz kılabilir güzel bir fikir ama millet hala karşı çıkmaya haklı çıkmaya falan çalışıyor ülke her yönden ikiye bölünmüş. 😀

Bağımlı olmadığın sürece sorun olmaz ve olmayacağını düşünüyorum. Namaz kılmak sana iyi gelebilir çünkü namaz kişinin vicüdünun içindeki tüm kirleri alır.

Hocam ne bağımlısı 1 kere denedim sadece ağzıma sürmeyeceğime yemin ettim ben aileme nasıl söyliyeceğim diye düşünuyorum yoksa içmiyorum nefret ediyorum hatta sadece bir kere denedim diye üzülüyorum.

Geri
Yukarı