Victus 16 7Z591EA laptopta MUX var mı?

Dostum MUX olmayan i5 RTX 4050 Victus GTA 5 testi ile TUF GTA 5 testini izlemeni tavsiye ederim.
Videonun linki paylaşırsanız güzel olur.

Karşılaştırma biraz saçma aslında çünkü Victus 4050 75W, TUF 110W veya 130W falandı sanırım. 4050 85W harcadığını düşünürsek Victus zaten 1-0 geride başlıyor.

Videonun linki paylaşırsanız güzel olu
27:00
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8:18
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim de kafamı karıştıran HP çalışanlarının bile yok dediği MUX Switch'in aslında var olması. Gerçekten bu adamlar sattığı türünden bihaber mi?

Kesinlikle haberleri olduğunu sanmıyorum bugün yaşadığım olayı anlatayım. HP satış temsilcisiyle görüştüm. İlk olarak 4060 AMD versiyonunda MUX olup olmadığını sordum bana verilen cevap "yeni seriler dahil Victus'ların içerisinde MUX yok, MUX sadece Omen'in Intel 12. ve 13. nesil işlemcilerinde var" sonra kendi aldığım 4050 AMD versiyonunu sordum teyit için yine aynı cevabı aldım. Forumlarda kullanıcılar MUX'un Victus'larda var olduğunu söylüyorlar dediğimde ise kıvırıyorlar. @Recep Baltaş hocam belki bir umut konuya bakar diye etiketliyorum muhakkak bir bildiği vardır.

Hocalarım selam. Amazon.com.tr linkte yer alan ürünü Amazon Prime indirim günlerinden satın aldım. Forum içerisinde yardımcı olan arkadaşların tavsiyesi üzerine. Fakat MUX konusunda herkes farklı şey söylemekte. Kimi var diyor kimisi yok. HP desteğe sorduğum zaman bana Victus serilerinde Omen'ler harici MUX yok dendi ki bu bilgisayarın RTX 4060 olan versiyonunda var olduğunu bildiğim için çok kaale almadım. Bugün gün içerisinde i5 versiyonunu kullanan bir arkadaş konu açmış ve MUX oldugunu belirtmiş HP Victus 16-R0041NT MUX Switch özelliği var mı? haliyle kafam çok karışık. Laptop yarın elime ulaşmış olacak hemen Windows kurup bakacağım fakat MUX çıkmadı diyelim sizce iade edip Intel olan versiyonuna geçilmeli mi? Rekabetçi oyun çok fazla oynamayacağım ve harici olarak monitör vs bağlamam ama aynı fiyat aralığında Intel'de MUX olup AMD versiyonunda MUX olmazsa eğer moralimi bozar bu durum. Bu konuda bir bilgisi olan veya yol gösterecek arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. MUX olmazsa cihazı iade etmeli miyim? Veya kesin olarak bu cihazda MUX var mıdır?

Aynı ürünü bende aldım geçen hafta ama hala gelmedi sizin ürün elinize ulaştı mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi al bak şu MUX Switch'e. Rahatlat bizi. Bunun 4060 olanında var mıydı MUX?

Intel 4050 versiyonunda kesin olarak varmış. Umarım AMD versiyonu boş çıkmaz yoksa çok fena olay çıkarırım :D 4060'da var olduğu söyleniyor ama emin değilim. Gelince ilk işim şu olayı aydınlatmak olacak.

Hocam benim üründen umudu kestim artık gelmeyecek galiba :) Sizin ki inşallah istediğiniz gibi çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin üründe durum ne hocam? Kolaygelsin'den herhangi bir mesaj vs almadınız mı dağıtımda değil mi?
benim ürün 15 Temmuzda agt kargoya verilmiş ama agt bize verilmedi diyor. Amazon da dün teslim tarihi vardı. Bugün amazon ile görüştüm yarına kadar gelmezse para iadesi yapacaklarmış. Ürüne 2 bin TL zam geldi nasıl olacak bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı