Victus 16 için Ryzen 7840HS vs 7640HS

Nitro 16 alacaktım bende aslında bu 5 le ilgili bayağı sıcaklık şikayeti gelince 2023 için değil 2022 2021 de şikayetler yağıyordu 16 da uğraşmışlar çok soğukmuş duydum ama pahalı hocam yani ekran kalitesi konusunda haklısın Victus neden böyle yapıyor anlamadım 2011 model laptoptan yazıyorum bu bile 200 nit LED ekran bir ekranı var TN de olabilir bir bari 300 nit 400 nit hadi yüksek sgrb koyamadı yani fiyatı oynayacak bence 600 700 30 k veren bunu da verir
Eski acerlarla ilgili bende çok duyum aldım. Victus vardı arkadaşta ekranını gördüm sarımtırak parlaklık kısık böyle leş gibi bir ekran. Ben bu cihazı sürekli kullanacağım ve en önemli noktası ekran çünkü ona bakıyoruz sonuçta deyip 2 3 fazla koyup Nitro 16 aldım. Şimdi o Victus kullanan arkadaş benim cihazı görünce keşke bekleseydim dedi. Victusun ekranı iyi koymama sebebi işte fiyat politikası. Bir yerlerden kısıp fiyat performans ürünü yapıyorlar. Haa çok mu kötü Victus cihazlar bence değil kullananlar memnun tatmin ediyor vs. ama işte her şey bütçe ile alakalı.

Eski Acer'larla ilgili bende çok duyum aldım. Victus vardı arkadaşta ekranını gördüm sarımtırak parlaklık kısık böyle leş gibi bir ekran. Ben bu cihazı sürekli kullanacağım ve en önemli noktası ekran çünkü ona bakıyoruz sonuçta deyip 2 3 fazla koyup Nitro 16 aldım. Şimdi o Victus kullanan arkadaş benim cihazı görünce keşke bekleseydim dedi. Victus'un ekranı iyi koymama sebebi işte fiyat politikası. Bir yerlerden kısıp fiyat performans ürünü yapıyorlar. Haa çok mu kötü Victus cihazlar bence değil kullananlar memnun tatmin ediyor vs. ama işte her şey bütçe ile alakalı.

Sarılık düzeltilebiliyormuş NVIDIA kart ayarlarından galiba ben bir de etkilenmem hatta bakmadım ama bugün bakacağım canlı dedim ekranımı zaten daha kötü ekrana sahibim benim işime yarar herhalde sadece oyun çizim yazlım falan yapacağım o yüzden sorun olmaz bana ekranım
  • 15.6 HD LED ekran, düz tip, 1366x768 piksel, 200 nit.
    (G580/G585)) 15.6 değil daha küçük ekran bence.

Sarılık düzeltilebiliyormuş NVIDIA kart ayarlarından galiba ben bir de etkilenmem hatta bakmadım ama bugün bakacağım canlı dedim ekranımı zaten daha kötü ekrana sahibim benim işime yarar herhalde sadece oyun çizim yazlım falan yapacağım o yüzden sorun olmaz bana ekranım
  • 15.6 HD LED ekran, düz tip, 1366x768 piksel, 200 nit.
    (G580/G585)) 15.6 değil daha küçük ekran bence.
Aynen hocam gidin inceleyin bakın muhtemelen yeterli gelecektir zaten. Ben birde cihazı çok taşıdığım için güneş altında vs ekran sorun yaratmasin diye tercih ettim. Zaten dediğim gibi 2 ekranı yan yana koymadan anlamazsınız. O yüzden victus ekranı her türlü yeterli gelecektir.

Aynen hocam gidin inceleyin bakın muhtemelen yeterli gelecektir zaten. Ben bir de cihazı çok taşıdığım için güneş altında vs ekran sorun yaratmasin diye tercih ettim. Zaten dediğim gibi 2 ekranı yan yana koymadan anlamazsınız. O yüzden Victus ekranı her türlü yeterli gelecektir.

Biri Victus'un ekranı ile %100 sgrb ekranı karşılaştırmış Victus'un ekranı öyle gördüm tamam yalan yok %100 sgrb cidden canlı gösteriyor ama victustadada o kadar olmasa canlandırma ihtimalimiz var ama yapabilene ayarı zor diye biliyorum NVIDIA ekran kartı yeri ayarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı