Elektronik Victus 16 RTX4070 41.999TL

4070 mobile çok saçma bir kart. Güç olarak masaüstü 4060 ti'ye denk ama sadece 8 GB VRAM'ı ileride çok büyük sıkıntı çıkaracaktır. Sonraki nesil beklenmeli bence.

4070 Mobile çok saçma bir kart. Güç olarak masaüstü 4060 Ti'ye denk ama sadece 8 GB VRAM'ı ileride çok büyük sıkıntı çıkaracaktır. Sonraki nesil beklenmeli bence.

Bence NVIDIA bir süre daha VRAM cimriliğine devam eder. Ayrıca F/P olduğu için önerdim. Tabii ki acelesi olmayan beklesin, parası olan daha iyisini alsın.

Bence NVIDIA bir süre daha VRAM cimriliğine devam eder. Ayrıca F/P olduğu için önerdim. Tabii ki acelesi olmayan beklesin, parası olan daha iyisini alsın.

Bence de devam eder mobilde hiç rakibi yok ve RTX 50 serisi GDDR7'ye geçerler zaten maaliyet artacak üstüne VRAM artırmazlar bu nesil ile aynı olur.

Bence de devam eder mobilde hiç rakibi yok ve RTX 50 serisi GDDR7'ye geçerler zaten maaliyet artacak üstüne VRAM artırmazlar bu nesil ile aynı olur.
En üst segment 1500-2000$ karta para ödemediğimiz sürece sanırım ileride upgrade yapmak zorunda kalkalım diye kısıyorlar. AMD'de tam tersi eski kartlara dahi teknoloji getiriyor :D

HP Victus modeli en fazla %94 şarj oluyor ve %20 altına inmeden kullanıyorum. Beni de 4-5 saat arası götürüyor. Oyun laptopu için iyi demek istedim. Ayrıca ASUS TUF'tan sessiz ve serin çalışıyordur bence.

Bu %94 olayını benim bilgisayarıma özel sorun sanıyordum. %100'de kapatıp ertesi gün açınca %94 kalması normal mi yani?

Geri
Yukarı