Video edit için program önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam carcki destekliyor gibi olmayım ama doğru yerden indirirseniz virüs bulaşmaz ücretsiz değil ama daha ucuzu olarak Sony Vegas Pro düşünebilirsiniz.

Yıllardır crack kullanırım ve ne olduğunuda biliyorum. Kimse bu işi babanın hayrına yapmaz. Neredeyse her taradığım crackte trojan çıkıyor.

Yıllardır crack kullanırım ve ne olduğunuda biliyorum. Kimse bu işi babanın hayrına yapmaz. Neredeyse her taradığım crackte trojan çıkıyor.

2 yıl oldu indireli hem Vegas'ı hem Premiere'yi hem de AE'yi crack kullanıyorum üstüne Sapphire pack indirdim oda crack ne Kaspersky ne de malwere hiçbir şey bulamıyor hesaplarımın hepside yerinde.

Ayrıca babamın hayrına değil zaten her linki 3 kere reklama koydukları için zaten bir karşılığı olmuş oluyor.

Son düzenleme:
Yanlış sitelerden indirmiş olabilirsiniz. Bende aynı şekilde çoğu uygulamam/programım cracklenmiş bir şekilde kullanıyorum. Sadece bir kere virüs bulaşmıştır. O da Office'i aktifleştireceğim diye bulaşmıştı.

Önerim görsel effektler ve hareketli tasarımlar için: After Effect + pluginler
Video dizgisi ve renklendirme için: Premier

Vegas Pro 18 var bende de Crack şekilde, bir sorun yaşamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı