Video İşleme(Render) Ve Oyun Bilgisayarı

Yardımın için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla Ana kart ve Ekran kartını biraz daha aşağı seviyede tutmuşsun. Değerlendireceğim.
Önemli değil kardeşim. Render da işlemciye diğer işlere nazaran daha fazla yük bindiği için onu yüksek tuttum. Gerçi R9 285'de kötü bir ekran kartı değil. Anakartı da f/p ürünü olduğu için seçtim. Seni mutsuz etmez.

Önemli değil kardeşim. Render da işlemciye diğer işlere nazaran daha fazla yük bindiği için onu yüksek tuttum. Gerçi R9 285'de kötü bir ekran kartı değil. Anakartı da f/p ürünü olduğu için seçtim. Seni mutsuz etmez.
Doğruyu söylemek gerekirse önceki mesajımda belirttiğim gibi geçici bir bütçe sıkıntım var bu sıkıntı ortadan kalkınca yeni bir sistem toplayacağım. Ve bu yazdıkların içimi rahatlattı. Bu sayfanın linkini verebilir misin? Daha detaylı incelemek ve belki üzerinde biraz oynamak istiyorum. :)

:D Önerin için çok teşekkür ederim. :) Ancak Bahsettiğim sebepler olmasa zaten bütçem 7000-8000 TL'yi buluyor. O kadar kısıtlandım ki son çare size başvurdum. Çok teşekkür ederim en azından bir fikir edinmeme yardımcı oldun.

Bu sistem benim aklımda ki sistemlere neredeyse aynı ama 960 konusunda emin değilim benim daha sağlam bir ekran kartına ihtiyacım var. Yine de çok teşekkür ederim önerilerini aklında bulunduracağım.

Birde arkadaşlar amazon.com'dan alışveriş hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha uygun olur mu? Yoksa gümrük de sıkıntı çıkar mı?
Amazon.com'dan her şeyi değil de ekran kartı, ram gibi parçaları alabilirsiniz. Ucuza gelecektir muhtemelen. İşlemci, anakart, kasayı TR den alın.
Sorun olmaz. Vergisini de ödüyorsunuz alırken. Google'a "amazon alışveriş rehberi" yazınca çıkan linklerden öğrenebilirsiniz.

Akıllı PC Toplama Sihirbazı

Ben bu siteden topluyorum sistemleri. Sende istediğini koyabilirsin. Kolay gelsin kardeşim.
Çok teşekkür ederim. :)

Amazon.com'dan her şeyi değil de ekran kartı, ram gibi parçaları alabilirsiniz. Ucuza gelecektir muhtemelen. İşlemci, anakart, kasayı TR den alın.
Sorun olmaz. Vergisini de ödüyorsunuz alırken. Google'a "amazon alışveriş rehberi" yazınca çıkan linklerden öğrenebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim amazon.com'dan alışveriş aklımda büyük bir soru işaretiydi. Hemen araştırmaya başlıyorum.:matrix:

@H10RuS13 Kardeş öncelikle topladığın sistemi gerçekten beğendim ve bunun için sana teşekkür ederim. Ancak kafama takılan bir soru var. Z170 PC Mate anakart yerine Gaming M3 koyarsam bana bir artısı olurmu? Geçici de olsa sistemin iyi olmasını istiyorum. Yardım edersen sevinirim.

@İlbey Ataberk Can, @H10RuS13'ün önermiş olduğu sistem, benim önermiş olduğum sistemin kalite olarak aşağısında ve eski mimariyi içerisinde barından bir ekran kartı önermiş. Ayrıca MSI Z170A Gaming M3, MSI Z170A PC Mate anakartından daha performanslıdır.
Ben farklı bir ekran kartı düşünüyorum zaten. Cevabın için teşekkür ederim.

Tabanında i5 6600k ve Asus Pro Gaming World of Warships anakart tabanlı bir sistem yapabilirsin. (Anakartın adı onun gibi bir şey zaten Ali ve Recep abinin toplamış olduğu Skylake sistem toplama rehberinde kullandıkları anakart)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı