Video izlerken mavi ekran hatası

EmreSploit

Hectopat
Yer
Seungryong Vadisi
YouTube'da video izlerken aniden mavi ekran çıkıyor bunu düzeltebilir miyiz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 92
  • Ekran Alıntıs1.PNG
    Ekran Alıntıs1.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 66
  • Ekran Alıntısı (2).PNG
    Ekran Alıntısı (2).PNG
    15,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1567957639414.png

Çok tecrübem yoktur ama:
@Murat5038
Hocam zaten masaüstüne kopyaladım sonra size atacaktım işte WinRAR dan ama hata verdi size içinde yazanları kod şeklinde atacaktım açınca da erişim engellendi diyor nasıl sıkıştıracağım?
Kod halinde atacaktım derken? Sadece DMP haliyle atmanız lazım biz onu inceleyeceğiz. Sıkıştırmadan at o halde.

Kod halinde atacaktım derken? Sadece DMP haliyle atmanız lazım biz onu inceleyeceğiz. Sıkıştırmadan at o halde.
Hocam onu yanlışlıkla metin belgesi olarak aç dedim içindeki yazanları atacaktım yine açınca erişim engellendi diyor mediafire adlı siteye yüklerken yine aynı hatayla karşılaşıyorum sıkıştırmadan atınca.

Hocam onu yanlışlıkla metin belgesi olarak aç dedim içindeki yazanları atacaktım yine açınca erişim engellendi diyor MediaFire adlı siteye yüklerken yine aynı hatayla karşılaşıyorum sıkıştırmadan atınca.
Yanlışlıkla metin belgesi olarak açıp da bize içindekileri nasıl atacaktınız? İçindekiler gerekmiyor bize dosyanın kendisi ve saf hali lazım.

Bulunduğunuz bilgisayarda yönetici haklarına sahip olduğunuzdan emin misiniz? UAC denetimlerini devre dışı bırakıp dökümleri paylaşmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı