Video MEMORY_MANAGEMENT ınternal hatası

BELAKOR666

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Monster bir laptop kullanmaktayım.
i7 9750h.
1660 Ti.
Windows 10 Pro.
8x2 2666MHz.
Bir süredir mavi ekran hatası alıyordum. 3-4 defa aldım sonrasında 3-4 gün almadım. Az önce ekran kartımın sürücüsünü 466.11'e güncellerken tekrar oldu. Bu da hata dosyası. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Önceden sadece pc yi kapatırken mavi ekran alıyordum şimdi ise güncelleme bittiği anda aldım. Dosyanın 10 mb olması gözümü korkuttu bu sorunun büyük olduğunu mu gösterir ?

Son düzenleme:
Anladım kullanmıyorum diğer adımları yaptım ama son olarak temizleyip yeniden kurduğum ekran kartı sürücüsüne geforce experience yüklememeli miyim ? Teşekkürler

Anladım kullanmıyorum diğer adımları yaptım ama son olarak temizleyip yeniden kurduğum ekran kartı sürücüsüne geforce experience yüklememeli miyim ? Teşekkürler
Yükleyebilirsiniz. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Geforce Experience ekran kartı sürücüsü için gerekli değil. Ama benim önerim şimdilik yüklememeniz.

Anladım tavsiyeleriniz ve çözümleriniz için çok teşekkür ederim tekrardan çok sağolun :)
Merhaba yeniden bir mavi ekran aldım yeniden yardımcı olabilir misiniz
Bu hatayı almaya şöyle başladım 144hz bir monitör aldım pc de dp koblo girişi olmadığı için hdmi ile bağladım ama pc bakımlarını 2 yıldır yaptırmadığım için fps beklediğimden düşüktü biraz ekran kartı ayarlarıyla oynamış olabilirim intel driverlarını da sileyim mi acaba ?
Not: vizelerim bittikten sonra monster servise yollayacağım

Yükleyebilirsiniz. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Geforce Experience ekran kartı sürücüsü için gerekli değil. Ama benim önerim şimdilik yüklememeniz.
Pardon o az önce attığım eski hatanın linkiymiş bu yenisi
birde hatayı aldığımda hep bu oluyor pc yi kapadığımda lg 27gl650f monitördeki görüntü gidiyor ve 1 sn sonra mavi ekran

Son düzenleme:
Son hata direkt ekran kartı hatası. DDU ile sürücüsünü kaldırıp WHQL recommended sürüm kurun. AMD ekran kartınız var. OCCT 6.04 sürümünü indirip ekran kartına Memory testini yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı