Videodaki CS:GO grafikleri nasıl yapılmış?

Video gözükmüyor ama soruyu az çok anladım. Counter-Strike oynarken gördüğün görüntü katmanlardan oluşur ve bunları üst üste gördüğün için tek görüntü sanarsın. Fakat bazı video düzenleme uygulamaları bu katmanları ayırabilir, bu sayede katmanları filtreleyerek daha etkileyici görüntüler elde edebilirsin. Konu için internette rehberler mevcut. Birini aşağıya bırakıyorum.
Konuyu yanlış anlamışım. Video şimdi geldi. Bu gönderdiğin video üstte bıraktığım rehberde yazdığı gibi farklı bir oyun motoruyla yapılmış. Benim yazdıklarımla pek alakası yokmuş. iyi denemeydi 😶

Konuyu yanlış anlamışım. Video şimdi geldi. Bu gönderdiğin video üstte bıraktığım rehberde yazdığı gibi farklı bir oyun motoruyla yapılmış. Benim yazdıklarımla pek alakası yokmuş. iyi denemeydi 😶
Farklı bir oyun motoruyla yapınca HUD görünmez. Kendisinin ekstra olarak ekleyeceğini de zannetmiyorum.

Yansıma, ışık ve gölgeleri ReShade programıyla yapabilirsin, kaplamaları farklı bir yöntemle değiştirdiği belli, After Effect ile yapmış olabilir. ReShade kullanırken sadece demo maçlarına gir, VAC korumalı bir sunucuya girersen ban yersin.

Hocam bu adam ve 4 kanal daha hile kullanıyor fark ettiyseniz oyuncunun skinlerinin neredeyse hepsi %0 aşınmış, bu da skinchanger olduğunu gösteriyor, ayrıca demolarda skinler ve bıçaklar gözükmüyor 😂😂🤣

Geri
Yukarı