Videodaki işlem gerçekten işe yarar mı?

Makaleler
8
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adamın yaptığı ayarlama gerçekten ile yarar mı?

Ve bu adam tam olarak ne yapıyor?
Şimdiden herkese teşekkürler.

Zaten oyunlara vs girince kullanması gerektiği yerde kullanmıyor mu?

Bende kullanıyor böyle bir ayara gerek yok diye düşünüyorum. Başka arkadaşlar nasıl düşünüyor merak ettim ilk kez böyle bir şey gördüm.
Normalde böyle videolara imkanı yok inanmam ama yorumlarda sürekli teşekkürleri görünce bir sorayım dedim. Ve evet. Ben de ilk defa gördüm. Sizinle benzer fikirdeyim.
@Recep Baltaş sevgili hocam bir bakar mısın acaba?

İşlemcinizde performans artışı olmaz. Olsa bile CPU'dan darboğaz olmuyorsa FPS'inizi yükseltmez. Bu ayarı yapmak yerine QuickCPU kullanabilirsiniz.

İşlemcinizde performans artışı olmaz. Olsa bile CPU'dan darboğaz olmuyorsa FPS'inizi yükseltmez. Bu ayarı yapmak yerine QuickCPU kullanabilirsiniz.
QuickCPU'dan iyisi ThrottleStop ile işlemciyi şahlandırıyorum. QuickCPU'yu beğenmiyorum hocam. ThrottleStop daha çok hoşuma gidiyor. Size de önerim ThrottleStop'dır.

QuickCPU'dan iyisi ThrottleStop ile işlemciyi şahlandırıyorum. QuickCPU'yu beğenmiyorum hocam. ThrottleStop daha çok hoşuma gidiyor. Size de önerim ThrottleStop'dır.
ThrottleStop desteklemiyor işlemcim malesef :(, benim işlemcimde de darboğaz var nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

Bilgisayardan anlamayanları kandırmak için yapılmış bir video gibi geldi bana, yorumlar cahil kaynıyor. İşine gelenlere kalp atmış, işine gelmeyene açıklama bile yapmamış. Türkçeyi bilmediğinden midir, bilgisayarı bilmediğinden midir 6C/12T işlemciyi 12C/12T olarak gördü :D. Belki de ben yanlış anlamışımdır ama bana yine de güvenilir gelmedi. İşlemcinin performansını artırmak isteyen birisi yeterli miktarda OC yaparak performansını artırır. Böyle gereksiz işlerle uğraşmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı