Videolar geç yükleniyor

Daha fazla  
Herkese iyi aksamlar. Youtube ve her hangi bir videolu siteden video yada bir şarkı açmaya çalıştığımda çok geç yükleniyor. Sebebi nedir?
Windows 10 işletim sistemi
50 mbps Download speed 2mbps uplatım var herhangi bir sorunum yok indirmede falan ama videolar çok geç doluyor yardımcı olabilecek varmı?

Merhaba , Bahsettiģin YouTube sorunu bendede var. Aynı paket Hiper net 50 mbps 200 gb akn on numara hız olmasına rağmen sendeki sorunu yaşıyorun ama sadece YouTube ve Google Play marketten çok yavaş download ediyor öglenden akşama kadar. :( Gece ve sabah saatleri olması gerektiği gibi hızlı ama

Opera, Mozilla, Crome, Yandex, Hepsini denedim. Nod32 kullanıyorum herşeyim güncel. Örneğin twitch.tv de bi sıkıntı yok en yüksekte izliyorum. ama youtube ve diğer sitelerde sorun var :(

Tarayıcıymış, Antivirüsmüş onlarla alakası yok. Belli saatlerde bir hız kısıtlaması yapılıyor bence YouTube de yoksa internet uçak gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı