Videolar neden oynanıştan daha akıcı?

msheker

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Çok uzun zamandır aklımda olan bir konu var. 240Hz mönitörüm ve 240+ FPS oynadığım oyunlarım var. Tamam burada sorun yok fakat YouTube'u bir açıyorum 30FPS'lik oyun videosu benim 300FPS oyunumdan daha akıcı gözüküyor. Her şeyi düşündüm sonra dedim ki ben bu videoyu benim eski 25Hz'lik televizyonda açayım. Bir de ne göreyim. Yine aynı. 25Hz'lik TV'deki oyun görüntüsü benim 240Hz'den daha akıcı. Sonra kendi oyunumu video çekeyim dedim. Yükledim OBS her şeyi ayarladım, videoyu 30FPS yapıp çektim, döndüm izledim ve yine benim oynadığım görüntüden kat ve kat daha akıcı. Yani arkadaşlar ben bu videolardaki gibi akıcı olarak oyunumu oynayabilir miyim yoksa bu sadece videolara mı özel? Ya da benim gözüm mü sıkıntılı diyeceğim de bu konuda bana katılan bayağı bir arkadaşım var. (60FPS'lik videolara hiç girmedim bile onlar zaten benim gözümde 1500HZ 1500FPS.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana öyle geliyor. Kayıt programından oynadığın videoyu çek izle. Gayet akıcı olacak 😂😂😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı