Videolara alt yazı eklemek için ücretsiz program önerisi

Kullandım hiç beğenmedim onu ve ayrıca ücretsiz değil konuyu güzel oku!

DaVinci Resolve 16 kullanabilirsiniz. Ya da 17 beta sürümünü kullanabilirsiniz. Şu an kullanıyorum. Basit demişsiniz fakat son seçenek bu kaldı sanırım. Telefondan yapacak iseniz inshot gibi basit programlar kullanabilirsiniz ayrıca.

DaVinci Resolve 16 kullanabilirsiniz. Ya da 17 beta sürümünü kullanabilirsiniz. Şu an kullanıyorum. Basit demişsiniz fakat son seçenek bu kaldı sanırım. Telefondan yapacak iseniz inshot gibi basit programlar kullanabilirsiniz ayrıca.
Pek önemli değil ama ben yine de sorayım siz hangi sürümünü kullanıyorsunuz? :)

Pek önemli değil ama ben yine de sorayım siz hangi sürümünü kullanıyorsunuz? :)

Ben 16'yı kullanıyorum. 17 betasında bazı sorunlar ile karşılaştım. 17 tam sürümü çıkınca ona geçmeyi planlıyorum. İmzamdaki sisteme sahibim ve kasma gibi problemler yaşamıyorum. Ya da takılma gibi.

Handbrake sadece başka dosyaları H264 formatına çevirmek için var diye biliyorum.
yok kardeş ben baktım alt yazı ekleme de varmış :) Ama baktım şimdiye bu alt yazı gömmek içinmiş bruh :)
Ben 16'yı kullanıyorum. 17 betasında bazı sorunlar ile karşılaştım. 17 tam sürümü çıkınca ona geçmeyi planlıyorum. İmzamdaki sisteme sahibim ve kasma gibi problemler yaşamıyorum. Ya da takılma gibi.
Movie Maker diyenler olmuş bazı yerlerde sen hiç kullandın mı?
bi normali var bi studio olanı var farkı ne?

Hiç beta falan yazmıyor yeni sürüm çıkmış olmasın :D
Screenshot_15.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı