Videolarında inatla Platoon Frisby PSU öneren kanal

Google'a "KASA" yazıp ilk sonuç olan HepsiBurada'ya tıklarsan en ucuz bu kasa var.

Monitör olarak da bu.
Videodakinden farksızdır herhalde. 100TL'lik kasadan hayır mı gelir.

Videodakinden farksızdır herhalde. 100TL'lik kasadan hayır mı gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sisteme de önerdiği Anakart B450M-A Pro Max, Allah'ın delireceğim bu sistemler ne yahu. Gskill'in RipjawsV RAM'lerini önermiş, giriş seviyesi bir RAM yine. Sandisk'in kronik sorunlu SSD'sini önermiş. Yok arkadaş bedavaya verse bu sistemlerden almaz, hayvan gibi çalışır 10000 TL'ye başka sistem alırım.

IMG_20200621_182600.jpg

Birileri yardımcı olmuş zaten. :)

@Negan Smith 🤣

@301230 olsun ben sinirimi attım mı? Attım. Hemde öyle bir rahatladım ki anlatamam. :D
Cihaz TV abimizin sistemi toplarken ifşaları yakalanmış izlemeden geçmeyin bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Beyefendiden yanıt geldi.
Screenshot_2020-06-21-19-23-05-426_com.google.android.youtube.jpg

Bu arkadaş kalite ne demek biliyor mu acaba. Ben çok kullandım diyor. Aynen reis sende sorun çıkmadığı için kaliteli oldu marka. Böyle enayilerle ben neden uğraşıyorum ki ya? Aa doğru sinirimi atmam lazımdı. :D

Son düzenleme:
Çok takmamak lazım arkadaşlar. Ayrıca burada da fazla konu açıp yüklenmeyin. Sene başında da bir olay yaşanmıştı, hatta bir YouTuber Technopat'ı hedef göstererek video çekmişti.

Nasıl bazı insanlar araştırarak alıp mutlu oluyorsa, bazı insanlar da araştırmadan alıp rezil oluyor. Doğal seleksiyon, çok takmamak lazım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı