Videom nasıl olmuş?

Daha fazla  
Arkadaşlar kanalımda ilk kez kendi kilitleme farklı bir video yayınlamıştım. Tutmadı ve üstüne üstük o videodan beri YouTube videolarımı öne çıkarmamaya başladı. Kafayı çok taktım kaç gündür. Çünkü yaklaşık 6-7 saat uğraşarak yaptığım bir video. Şimdi sadece bu tarz videoları paylaşacağım bir kanal açmak istiyorum. Olaylardan troll bir şekilde bahseden. Sizce video on üzerinden kaç eder? Gideri var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

19. saniye siz deyince fark ettim yapmışız bir hata. Videonun girişinede ne yapsam diye düşündüm. Ulan ayak videolarına nasıl girilirki. Dediğiniz gibi bir şekilde olayı bağlamam lazımdı aslında.

Hocam çok basit kalacak ama şey diyebilirdiniz bugün canım çok sıkıldı sosyal medyaya gireyim sonra ekrana çok fazla ayak resmi gelir ve trigerlanma sesi verir sonra olayı anlatmaya başlarsınız en basiti bu böyle bile daha iyi olur ki bu benim aklıma ilk gelen şey.

Direk paraya bakıyorsan geçmiş olsun.

Hocam adam ne yapsın trojan indirmemek için para vermiş programa sizdenden o ğparayı çıkartmak istiyor en doğal hakkı adamın işi bu hem shorsta zamanlar çok kısıtlı.

Direk amacınız paraysa sıkılırsınız kazandığın parayı görünce de üzülürsün. Ayrıca artık Shorts'tan da para kazanılıyor...

Yani hemen para kazanılmıyor bayağı çabalamak lazım ama shorst buöyle içeriklere biraz engel oluyor sonuçta telefon ekranından izler gibi izliyorsun ve az süreyle.

Direk amacınız paraysa sıkılırsınız kazandığın parayı görünce de üzülürsün. Ayrıca artık shorts'tan da para kazanılıyor...
Hocam bu arada güzel yere değindiniz haklısınız.Ama yapmak hoşuma gidiyor bir şekilde hallederim ya.

Hocam çok basit kalacak ama şey diyebilirdiniz bugün canım çok sıkıldı sosyal medyaya gireyim sonra ekrana çok fazla ayak resmi gelir ve trigerlanma sesi verir sonra olayı anlatmaya başlarsınız en basiti bu böyle bile daha iyi olur ki bu benim aklıma ilk gelen şey.

Bu arada mükemmel fikir bunu kullanırım. :))

Hocam adam ne yapsın trojan indirmemek için para vermiş programa sizdenden o ğparayı çıkartmak istiyor en doğal hakkı adamın işi bu hem shorsta zamanlar çok kısıtlı.

Yani hemen para kazanılmıyor bayağı çabalamak lazım ama shorst buöyle içeriklere biraz engel oluyor sonuçta telefon ekranından izler gibi izliyorsun ve az süreyle.

Bu arada az çok shorts da atmak zorundayım artık. Bu tarz düz videolar atarım. Sonra shortsla izlettirebildiğim kadar ufak ufak yaymaya çalışırım yapacak bir şey yok.

Hocam bu arada güzel yere değindiniz haklısınız. Ama yapmak hoşuma gidiyor bir şekilde hallederim ya.

Bu arada mükemmel fikir bunu kullanırım. :))

Bu arada az çok shorts da atmak zorundayım artık. Bu tarz düz videolar atarım. Sonra shortsla izlettirebildiğim kadar ufak ufak yaymaya çalışırım yapacak bir şey yok.

Yani biraz öylede bir durum var böyle videolar sadece birkaç kişinin önüne çıkıyor ama shorsta kaydırıyorsun ve istemediğin şeyler bile gelebiliyor.

Geri
Yukarı