Video'yu Youtube'ye Yüklediğimde Kalitesi Düşüyor

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayardaki bir video'yu Mp4 olarak 1080P kaydettim. Youtube yükledim biraz önce fakat video 360P oldu ve görüntü kalitesi berbattı. Neden kaynaklanıyor olabilir?

o bendede oluyor 720p deyken 360p ye düşüyor o sırada youtube herhalde videoyu işliyor o bittiğinde kaltiesi tekrar yükseliyor yarım saate düzelmesi lazım

Videoyu ilk yüklediğinde kaliteli olmaz. Adamları düşünsene saniyede de kadarlık bir veri akışı oluyor. Bir kaç saat içinde düzeliyor. Çoğu oyun kanalının videolarına bakarsan farkedersin. Videoyu ilk görenlerden biri "Neden 360p?" gibi şeyler yazmıştır. @Silinen üye kalite daha sonradan artıyor. 1080p'lik bir video yüklesen de ilk olarak 360p oluyor, daha sonra 1080p oluyor.

Videoyu ilk yüklediğinde kaliteli olmaz. Adamları düşünsene saniyede de kadarlık bir veri akışı oluyor. Bir kaç saat içinde düzeliyor. Çoğu oyun kanalının videolarına bakarsan farkedersin. Videoyu ilk görenlerden biri "Neden 360p?" gibi şeyler yazmıştır.
Peki o zaman ben video'yu tekrar yükliyeyim. Çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı