Viewerboss.com dolandırıcılığı ve ödeme hatası

Triqer

Decapat
Viewerboss.com'dan bot için 7 Mayıs 2020 tarihinde paket satın aldım ama keşke yapmaz olaydım. Yaklaşık 7-8 Mayıs'tan bu yana beni oyaladılar. "Sistemimiz ayın 15'inde açılacak, süper bir hizmet vereceğiz" dediler, "17'sinde açılacak, harika bir sistem geliyor, bize güvenin" dediler, "20'sinde açılıyor, olağanüstü sorunsuz bir sistem geliyor" dediler, ama sonuçta uyduruk bir bot hizmeti sağlayamadılar. Alacağım hizmetin bedeli 100 TL idi, ama inanın beni öyle yordular ki, her seferinde tek söyledikleri "biz dolandırıcı değiliz, bize güvenin". Adamlar güven sağlamak için WhatsApp hattını veriyorlar, ama oradan da iletişime geçemiyorsunuz, çünkü WhatsApp hatları kapanmış! Bir de online destekleri nasıl çalışıyorsa, akşam 8'de aktif, gece 00:00 veya 01:00'den sonra kimseye ulaşamazsınız! Konuyla ilgili olarak, bazı chat görüntülerini de ekleyeceğim. Bu adamlara asla ama asla inanmayın ve alışveriş yapmayın.

Dosya Ekleri

• sopsy.PNG
    sopsy.PNG
    24,5 KB · Görüntüleme: 67
  • tw_3.PNG
    tw_3.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 57
  • tw_4.PNG
    tw_4.PNG
    13,9 KB · Görüntüleme: 60
  • tw_5.PNG
    tw_5.PNG
    16,5 KB · Görüntüleme: 52
  • tw1.PNG
    tw1.PNG
    26 KB · Görüntüleme: 49
  • tw2.PNG
    tw2.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 51
Geçmiş olsun diyeceğim de bu tip dolandırılmalar için hiç diyesim gelmiyor. Hocam madem paranız bu kadar kıymetli neden her siteye balıklama atlıyorsunuz?

Magandalık yapmaya gerek yok. İllegal bir hizmet aldınız ve sorunlar oluştu 1-2 günlüğüne. Buraya uzun olarak yazmayın. Sistemimiz şu an aktif herkes gelip denemesini alabilir, sorunsuz çalışıyor.

İllegal iş yaptığı yetmezmiş gibi bir de burada millete maganda diyorsun. Senin yaptığına da güzel sıfatlar bulunabilir gerçi. Yapmayın şöyle saçma işleri sonra burada konu açıyorsunuz.

Suçluluk psikolojisiyle insanlara laf atmayın. Kendiniz etmişsiniz kendiniz bulmuşsunuz. İllegal işlere girmeyin. Size bir ders olsun, geçmiş olsun.

Neden yalan beyanlar söylüyorsunuz? Sitemiz yaklaşık 20 gündür hizmette, tek amacınız kötülemek ama :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Panel videosu kanıtlı.

Neden yalan beyanlar söylüyorsunuz? Sitemiz yaklaşık 20 gündür hizmette, tek amacınız kötülemek ama :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Panel videosu kanıtlı.
Arkadaş konuyu 21 Mayıs’ta açmış. Neredeyse 2 ay geçmiş. Siz 20 gündür hizmet verdiğinizi söylüyorsunuz. Ortada bir yalan ya da kötüleme amacı yok. Siz de kendi ağzınızla söylüyorsunuz 20 gündür hizmet verdiğinizi.

Bazı zamanlar belirli problemler yaşandı ve çözümlendi, legal bir hizmet değil sonuçta. Ve tamamen 20 gündür aralıksız hizmet veriyoruz. Bir daha problem yaşanmayacak bir sisteme geçiş yapıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı