Elektronik ViewSonic 23.8" VX2428 0.5ms 165Hz IPS 4.198,99 TL

Mprt bende de aktif değil malesef.

Hocam benim kablo HDMI 1.0 bile olabilir milattan kalma neredeyse. Bu arada overclock kapalıyken de 120hz seçebiliyorum ama kapalıyken 60hz tadı veriyor. Bu arada 180 Hz kullanmak için kutusundan çıkan DP kablosunu kullanmanız gerekiyor bilginize...

MPRT açmak için Görünüm Modunu "FPS Oyun" a getir. Ardından Ayar Menüsünden / "Adaptive-Sync" i / Kapalı hale getir. Sonra MPRT yi açabilirsin. Kutudan çıkan kabloda DP 1.4 tür hocam benim şuan kullandığım kablo da 1.4 ve 1080p de 240hz destekli ama yinede denemekte fayda var.

MPRT açmak için Görünüm Modunu "FPS Oyun" a getir. Ardından Ayar Menüsünden / "Adaptive-Sync" i / Kapalı hale getir. Sonra MPRT yi açabilirsin. Kutudan çıkan kabloda DP 1.4 tür hocam benim şuan kullandığım kablo da 1.4 ve 1080p de 240hz destekli ama yinede denemekte fayda var.
Çok teşekkür ederim deneyeceğim birazdan.

Merhaba, monitörden genel anlamda memnun kaldım denebilir. Fakat danışmak istediğim bir konu var. Bu ışık sızmaları sizce normal mi? Alan arkadaşlarda durum nedir merak ediyorum. Ve bu sızmalar bezle ekranı sildikçe artıp azalabiliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230827_064300.jpg
    IMG_20230827_064300.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba, monitörden genel anlamda memnun kaldım denebilir. Fakat danışmak istediğim bir konu var. Bu ışık sızmaları sizce normal mi? Alan arkadaşlarda durum nedir merak ediyorum. Ve bu sızmalar bezle ekranı sildikçe artıp azalabiliyor.
IMG_20230821_231916.jpg

Bende aldığımda bir fotograf cektim, fotoğrafta görünüş böyle ama gercek gözle bunun 10 da 1 i kadar bir ips sizması var. Kamerada cok daha fazla gorünüyor ama bana yansiyan kesinlikle bu kadar degil.

Eki Görüntüle 1921699
Bende aldığımda bir fotograf cektim, fotoğrafta görünüş böyle ama gercek gözle bunun 10 da 1 i kadar bir ips sizması var. Kamerada cok daha fazla gorünüyor ama bana yansiyan kesinlikle bu kadar degil.
Hocam sizde glow var fakat çok kötü gözükmüyor az miktar sızma söz konusu evet bu bana göre kabul edilebilir. Fakat bende 5, 6 ayrı yerden sızma söz konusu ve ekranın ortasında da hafif bulutlanma var. Ekranı bezle silince bu ışık sızmaları artıp azalabiliyor. İade edip etmeme konusunda kararsız kaldım. Şu an normal kullanımda çok rahatsız etmese de ilerde bu sorun artabilir gibi geliyor.

Geri
Yukarı