ViewSonic M1 mini Plus IPTV izlemek

Hygon

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
ViewSonic M1 mini Plus cihazına sahibim.
Market uygulaması olarak içerisinde aptoide var ama aptoidenin içerisinde IPTV izleyebileceğim herhangi bir uygulama yok.
Ayrı olarak yükleme imkanım var mıdır?
Ben çözümünü buldum belki merak eden arkadaşlar olur.

1. İlk olarak herhangi bir apk indirme sitesinden Aptoide apksı indirdim (siz google play de deneyebilirsiniz ben kendi içerisinde aptoide olduğu için onu yükledim.)
2. İndirdiğim apk dosyasını boş bir usbnin içerisine attım.
3. Usb'yi projeksiyonun üzerindeki usb girişine taktım.
4. Projeksiyonu çalıştırıp kendi arayüzündeki dosyalar kısmına girdim. (Oraya girdiğinizde hem projeksiyonun kendi hafızasındaki dosyaları hem de taktığınız usbdeki dosyaları göreceksiniz.)
5. Usb' yi seçip içerisindeki apk dosyasına tıkladım ve normal bir android cihaza yükler gibi ileri ileri yaparak kurulumu gerçekleştirdim.
6. Aptoide'nin android versiyonu kurulunca tüm uygulamalar görünüyor. Oradan herhangi bir iptv uygulaması yükleyerek kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hangi iptv programını yüklediniz? Ben smart iptv uygulamasını yükledim ,program çalışıyor fakat herhangi bir kanalı açmaya çalıştığımda görüntü beyaz ekran oluyor ses arkadan gelmeye devm ediyor sanki çözünürlüğü karşılayamıyormuş gibi bir durum var.

Hangi iptv programını yüklediniz? Ben smart iptv uygulamasını yükledim ,program çalışıyor fakat herhangi bir kanalı açmaya çalıştığımda görüntü beyaz ekran oluyor ses arkadan gelmeye devm ediyor sanki çözünürlüğü karşılayamıyormuş gibi bir durum var.
1645534006528.png

Bu uygulamayı yüklemiştim. Sonra içerisinden .m3u linki olarak aktarıp izlemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı