ViewSonic monitör alınır mı?

Bütçe
4000
PNY RTX 3070 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum ve bununla birlikte 2K yeni bir monitör de araştırıyorum. Sizce bu monitör alınır mı? Ayrıca işlemcim Intel Core i3 12100F, 2K çözünürlükte yine de darboğaz olur mu?

Bu monitörün düz ekran 24 inc modeli var bende.Ghosting oluyor,ona göre değerlendirin.

Dostum senin için biraz araştırdım.
2K Monitörler şunlar Epey'in listelediği monitörler. Bunlar harici ortalıkta elle tutulur monitör zaten yok.
Sonra aralarında eleme yaparak;
Acer Monitör ve ViewSonic Monitör bunları alınabilecek değerde buldum.
*Aslında ikisini de aman aman önermiyorum. Fakat önerdiğim ViewSonic modelinin ekran değerleri çok iyi. Acer'ın teknolojisini beğeniyorum fakat renk değerleri olarak düşük kalmış. Fakat kalitesinden dolayı üzmez.

3300'e Performax diye bir markanın monitörü var bir kanal inceleme videosunu çekmişti hatta IPS panel olması lazım ucuz fiyatı bayağı
Bu üründen mi bahsediyorsunuz?

Hocam 2 yıldır kullanmadığım marka kalmadı monitör olarak, benim en beğendiğim marka LG en beğenmediğim MSI oldu hani ViewSonic böyle bir sorun yaşatmasına rağmen MSI diyorum öyle düşünün ASUS güzel ama renk olarak beğenmedim monitörlerini, bu bütçeye uygun LG varsa diğer markaları düşünmeden almasını öneririm.
lg markası hıc monıtorum olmadı ama telefonlarını kullandım zamanında cok kotuydu.

Bu üründen mi bahsediyorsunuz?

Evet hocam.

LG markası hiç monitörüm olmadı ama telefonlarını kullandım zamanında cok kotuydu.

Evet telefonları berbat ama monitör olarak çok başarılılar.

Geri
Yukarı