ViewSonic monitör alınır mı?

Bütçe
4000

VValtieL

Kilopat
PNY RTX 3070 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum ve bununla birlikte 2K yeni bir monitör de araştırıyorum. Sizce bu monitör alınır mı? Ayrıca işlemcim Intel Core i3 12100F, 2K çözünürlükte yine de darboğaz olur mu?

PNY RTX 3070 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum ve bununla birlikte 2K yeni bir monitör de araştırıyorum. Sizce bu monitör alınır mı? Ayrıca işlemcim Intel Core i3 12100F, 2K çözünürlükte yine de darboğaz olur mu?

Ürün kalitesiyle ilgili bilgim yok. Ancak 12100F 1080P çözünürlükte 3070 civarına kadar besliyor. 2K çözünürlükte 3070 Ti ile darboğaz olmayacaktır.

Hocam bütçe var ise MSI'ya da ASUS TUF serisinden ekran alması hem daha ucuz hem de performanslı zaten bu 2 ad yıllardır duyduğumuz bildiğimiz markalar.

Hocam 2 yıldır kullanmadığım marka kalmadı monitör olarak, benim en beğendiğim marka LG en beğenmediğim MSI oldu hani ViewSonic böyle bir sorun yaşatmasına rağmen MSI diyorum öyle düşünün ASUS güzel ama renk olarak beğenmedim monitörlerini, bu bütçeye uygun LG varsa diğer markaları düşünmeden almasını öneririm.

Geri
Yukarı