ViewSonic monitör alınır mı?

Modeline ve fiyatına bağlı tabii belki farklı markanın aynı fiyata daha iyi ürünü vardır.

Markaya göre değil modele göre konuşulur.

Modeline ve fiyatına bağlı tabii belki farklı markanın aynı fiyata daha iyi ürünü vardır.

İyi marka evet ama Curved yerine IPS daha memnun eder.

Hocam maksimum 6500 TL'ye almayı düşünüyorum. Sizce hangi monitör alınabilir 2K olarak ben bu ikisi arasında kaldım.

Hocam maksimum 6500 TL'ye almayı düşünüyorum. Sizce hangi monitör alınabilir 2K olarak ben bu ikisi arasında kaldım.

VA panel bakıyorsun. Yüksek tepkime süresinden şikayet eder + ghostingtan yakınırsın. Marka iyi olsa bile model kötü. Philips öneren arkadaşlarım var ama ben pek sıcak bakmıyorum.

Şahsi önerim bütçe zayıflığından dolayı Asus TUF VG27AQ 27" 1ms 165Hz HDR 2K Freesync ve G-SYNC HDMI/DP Pivot IPS Gaming Monitör - incehesap.com. Sebebi IPS olması.

VA panel bakıyorsun. Yüksek tepkime süresinden şikayet eder + ghostingtan yakınırsın. Marka iyi olsa bile model kötü. Philips öneren arkadaşlarım var ama ben pek sıcak bakmıyorum.

Şahsi önerim bütçe zayıflığından dolayı Asus TUF VG27AQ 27" 1ms 165Hz HDR 2K Freesync ve G-SYNC HDMI/DP Pivot IPS Gaming Monitör - incehesap.com. Sebebi IPS olması.
Asus TUF da ghosting sorunu var. MSI öneririm çoğu modeli kullanışlı ve sorunsuzdur.

ASUS TUF da ghosting sorunu var. MSI öneririm çoğu modeli kullanışlı ve sorunsuzdur.

Ghosting olamaz. Yanılıyorsun. Çok iyi bir panele sahip değil ama çoğu TUF'a göre başarılı. Gecikme ve tepkime süresi ortada. Bu değerler ghosting yapmaz. Olsa olsa minimal olur o da fark edilmez. ASUS TUF VG27AQ Review incelemesi ortada. MSI hangi model?

1676895640116.png

Geri
Yukarı