Viewsonic Monitör Kampanyası!

ViewSonic Türkiye

ViewSonic
Makaleler
4
Daha fazla  
ViewSonic-logo.jpg

06.07.2019 - 18.08.2019 tarihleri arasında, aşağıdaki listede yer alan monitörlerimizde indirimler yaptık.

Detaylar için: Monitör Kampanyaları - ViewSonicClub

Not: VA2419-sh ve VA2719-2K-SMHD modelleri sadece Hepsiburada'da satılıyor.

Kampanyaya dahil monitörler ve fiyatlar:

Başlıksız-1.jpg

Nereden alırım:

VA19 Serisi IPS Panel Monitör Kampanyası

VP Serisi %100 sRGB Renk Yönetim Monitör Kampanyası

VX58 Curved GAMING Monitör Kampanyası

VX76 Serisi IPS Panel Çerçevesiz Tasarım Monitör Kampanyası

VX11 Serisi IPS Panel Monitör Kampanyası

XG Serisi GAMING Monitör Kampanyası

3. sıradaki 1249 TL'lik monitör nasıl arkadaşlar önerir misiniz ?
MSI RX570 Armor OC 4GB ekran kartı ile kullanacağım.
4 gün önce MediaMarkt'da gördüm. Curved denmeyecek kadar kavissiz. Eğer kavisli ekran zorunluluk değilse başka modellere yönelin derim. Hem daha uygun fiyatlı oluyor.

Önerebileceğiniz bir monitör varmı hocam ?
Ben de çok iyi bilmiyorum açıkçası. Kendim de monitör arayışına girdiğimden mediamarkt'da göz gezdirmiştim içime sinmedi almadım. Rx570 için tek bildiğim 1080p monitörün gayet yeterli olduğu ve VA veya IPS panel olmasına dikkat edilmesi gerektiği. TN panel önereni daha görmedim. Onun haricinde 1080p için 24 inç üstünün tavsiye edilmediğini gördüm. Fakat sebebini bilmiyorum. Bildiklerim bu kadar hocam :)
Ben almışken curved olsun istiyordum fakat bir yandan da düz ekran olup aynı fiyata daha büyük ekranlı ve yüksek çözünürlüklü olanlar var. Kafam iyice karıştı benim de.

Ben de çok iyi bilmiyorum açıkçası. Kendim de monitör arayışına girdiğimden mediamarkt'da göz gezdirmiştim içime sinmedi almadım. Rx570 için tek bildiğim 1080p monitörün gayet yeterli olduğu ve VA veya IPS panel olmasına dikkat edilmesi gerektiği. TN panel önereni daha görmedim. Onun haricinde 1080p için 24 inç üstünün tavsiye edilmediğini gördüm. Fakat sebebini bilmiyorum. Bildiklerim bu kadar hocam :)
Ben almışken curved olsun istiyordum fakat bir yandan da düz ekran olup aynı fiyata daha büyük ekranlı ve yüksek çözünürlüklü olanlar var. Kafam iyice karıştı benim de.
1080p 24inç üstü piksel saymaya başlıyorsunuz ondandır

İşim gereği çift monitör rahatlığına alıştım. Ana monitörüm Philips 245C7QJSB ve ikinci monitörüm eski bir Sunny marka monitör idi. Ancak ikinci monitörümü değiştirmeye karar verdim ve ana monitörüm olan Philips'i Vatan gibi mağazalarda bulamadım. Ben de Vatan'daki monitörleri araştırırken VP2458'e denk geldim. Renk kalibrasyonunun yapılı olarak gelmesinden ötürü bu akşam gidip Topkapı Vatan'dan satın aldım direkt olarak. Şu an gayet memnunum. Şu an forumda bu başlığı bulunca indirim olduğunu öğrendim. İndirimli almak sevindirdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı