ViewSonic VG2762 monitör alınır mı?

Buğra Öztürk

Kilopat
Daha fazla  
Rekabetçi oyunlardan nefret ediyorum. TV ya da monitör alacağım. İş veya hikayeli oyun için kullanacağım. Bu monitör iyi midir? İyi değilse neden iyi değil ve siz ne önerirsiniz? Amazon.com.tr

Bütçe 13.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam bu monitörün siparişini verdim, yarın gelecek gözüküyor eğer karar vermemiş olursan 1-2 gün inceleyip fikrimi tekrar yazarım buraya. Ben de TV'ye çıkacak kadar bütçe olmadığından bunu tercih ettim umarım pişman etmez.

Dün akşam bu monitörün siparişini verdim, yarın gelecek gözüküyor eğer karar vermemiş olursan 1-2 gün inceleyip fikrimi tekrar yazarım buraya. Ben de TV'ye çıkacak kadar bütçe olmadığından bunu tercih ettim umarım pişman etmez.
Ben de pazar günü aldım.

Hocam sisteminiz nedir?
4k çalıştıracak sistemim var. Aldım monitörü dün. Bakalım nasıl çıkacak.

Gelince yazarsanız sevinirim.
Şuan monitörden yazıyorum ve bir tane ölu piksel çıktı.

Arkadaşlar bugun belki değişim yaparım diye viewsonic servisine sordum. Kesinlikle değişim yapmayacaklarını söylediler. Urunu amazondan almasaydım çok kötu sıkıntı yaşayabilirdim. Para iadesi alıp başka urun alacağım.

Son düzenleme:
Pazartesi akşam elime ulaştı ben de kullanmaya başladım, ölü piksel ya da başka bir sorunla karşılaşmadım memnunum. Tabi 144hz'den 60'a geçince biraz alışmak sürdü ama film ve dizilerdeki performansını beğendim. Birkaç oyunda da denedim gözlerim bayram etti.

Pazartesi akşam elime ulaştı ben de kullanmaya başladım, ölü piksel ya da başka bir sorunla karşılaşmadım memnunum. Tabi 144hz'den 60'a geçince biraz alışmak sürdü ama film ve dizilerdeki performansını beğendim. Birkaç oyunda da denedim gözlerim bayram etti.
Çok şanslısınız hocam. Keşke ben de şanslı olsaydım 😪

Müsait olursanız inceleme gibi bir şey yazabilirsiniz. Ben alırken hiç inceleme yoktu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı