Viewsonic VX2363Smhl Ghosting Sorunu

Hocam 60 Hz'de 3 adet renkli uzaylı takip ediyor olur bu normaldir 60FPS'de fakat 3. arkasında beyaz renkte bir uzaylı daha takip ediyorsa ghosting vardır bende fark ediyorum gözüme batıyor genelde war thunder oynayan biriyim uçakların hayatleri beni rahatsız ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
o zaman sizin cevabınızı bekliyorum :)

hocam gene unuttunuz heralde bir sonuç geldimi acaba ?
Merhaba monitör bu gün geri geldi. Gost ing sorununu arıza olarak görmüyorlar. Monitörün standart yanıt verme zamanı 5 ms olduğu daha düşük sürelerde bozulmalar olabileceği şeklinde açıklama yapmışlar. :( yapacak bir şey yok! Bende şu an monitörü 5ms (gelişmiş) de kullanıyorum. Bu şekilde idare etcez. [emoji17]

merhaba monitör bu gün geri geldi. Gost ing sorununu arıza olarak görmüyorlar. Monitörün standart yanıt verme zamanı 5 ms olduğu daha düşük sürelerde bozulmalar olabileceği şeklinde açıklama yapmışlar. :( yapacak bir şey yok! Bende şu an monitörü 5ms (gelişmiş) de kullanıyorum. Bu şekilde idare etcez. [emoji17]

Teşekkürler yanıtınız için maaşı aldıktan sonra bunu satar başka bir şey alırım artık. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı