Viewsonic VX2363SMHL Isınma ve Ghosting Sorunu

Merhaba ben ürünü garanti ve servise göndererek tüm yolları denedim. Malisef bu durumu arızadan saymıyorlar. 2ms(ultra hızlı) yerine 5 ms(gelişmiş)'de kullanmamı tavsiye ettiler. Bende öyle yapıyorum şu an. Ne yalan söyleyim Recep bey sıkı bir takipçinizim sizin videolarınızda görerek aldım monitörü pişman oldum. Sorunun bir çözüm bekliyorum. Teşekkürler!

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlginiz için teşekkür ederim:)

Merhaba,

Sorununuz ile ilgili servisimize ürününüzü aldığınız faturanız ile gönderin gerekli işlemi yapalım. Servisimiz inceledikten sonra daha detaylı bilgi verebiliriz.

Servisimize, MNG kargo ile karşı ödemeli olarak ürününüzü yaşadığınız sorunu da bildiren bir not ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

KVK Teknik Servis Merkezi
Orta Mah. Ankara Asfaltı
E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
ABlok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
0216 451 98 90

Herhangi bir sorununuz için bize [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Sorununuz ile ilgili servisimize ürününüzü aldığınız faturanız ile gönderin gerekli işlemi yapalım. Servisimiz inceledikten sonra daha detaylı bilgi verebiliriz.

Servisimize, MNG kargo ile karşı ödemeli olarak ürününüzü yaşadığınız sorunu da bildiren bir not ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

KVK Teknik Servis Merkezi
Orta Mah. Ankara Asfaltı
E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
ABlok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
0216 451 98 90

Herhangi bir sorununuz için bize [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.

Ben ürünü belirttiğiniz adrese gönderdim. Fakat bir sonuç çıkmadı ve ürünü bana geri gönderdiniz. Ghosting sorununu arızadan sayılmıyormuş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı