Viewsonic VX2363Smhl Ghosting Sorunu

Bende aynı monitörü vatan'dan almıştım. Sizin yazdığınız sorun yüzünden vatan aracılığı ile iade talep ederek servise geri gönderdim. Cevap bekliyorum. Bence beklemeden garantiye gönderin.

Hocam bundan başka monitörüm yok vatandan size yararlı bir yanıt gelirse buraya yazarmısınız ona göre bende yollarım.

Kusura bakmayın yeni yazabildim. Kvk servisi ürünü geri göndermiş durumun bir arıza olmadığını, ürünün özelliği olduğunu ve iade işlemleri için distiribitör firma ile görüşülmesi gerektiğini yazmış. Distiribitör firma ile görüştüm ürünü mng kargo ile ödemeli kargolamamı ve herhangi üretimsel hata mevcutsa iade işlemi yapacaklarını söylediler. Distiribitör firma bilgileri evde! şu anda evde değilim gidince buradan yazarım. Arar görüşürsünüz? Kısacası tekrar beklemedeyim.:(

Kusura bakmayın yeni yazabildim. Kvk servisi ürünü geri göndermiş durumun bir arıza olmadığını, ürünün özelliği olduğunu ve iade işlemleri için distiribitör firma ile görüşülmesi gerektiğini yazmış. Distiribitör firma ile görüştüm ürünü mng kargo ile ödemeli kargolamamı ve herhangi üretimsel hata mevcutsa iade işlemi yapacaklarını söylediler. Distiribitör firma bilgileri evde! şu anda evde değilim gidince buradan yazarım. Arar görüşürsünüz? Kısacası tekrar beklemedeyim.:(

tamam hocam teşekkür ederim , olmazsa bunu satacağım artık . bu şekilde oyun oynıyamıyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı