Viewsonic VX2457 DisplayPort Görüntü Gitme Sorunu

fpsbam

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, monitörüme Dark marka DisplayPort kablosunu bağlayınca uyku modundan sonra ekrana görüntü gelmemesi ve ses sistemini kapatıp açarken görüntünün yok olması ya da kayması gibi sorunlar var. Bu sorunlar monitörden mi yoksa kablodan mıdır? Ayrıca monitörden FreeSync aktifleştirmeme ve FPS'i 75'e sabitlememe rağmen normal monitörlerden hiçbir fark göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım güncelleştirmelerini yapmamışsanız o sebep olabilir. Kabloda falan sıkıntı olsa hiç görüntü vermemesi lazım. Bide bağlantıyı display port tan deneyin.

Yazılım güncelleştirmelerini yapmamışsanız o sebep olabilir. Kabloda falan sıkıntı olsa hiç görüntü vermemesi lazım. Bide bağlantıyı display port tan deneyin.
Ekranın ve enkartının en yeni yazılım güncelleştirmelerini yaptım. HDMI demek istediniz galiba. HDMI ile bağladığımda sorun olmadı.

VX2457'de DP yani display port desteği mevcut birde o Display Port bağlantısını kullanarak deneyin.

SLX-460 DİSPLAY PORT ERKEK/ERKEK KABLO 1.5M
Eğer yine aynı sorunu verirse servise yollayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda da belirtildiği üzere FreeSync için Display Port kullanma şartı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
VX2457'de DP yani display port desteği mevcut birde o Display Port bağlantısını kullanarak deneyin.
SLX-460 DİSPLAY PORT ERKEK/ERKEK KABLO 1.5M
Eğer yine aynı sorunu verirse servise yollayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda da belirtildiği üzere FreeSync için Display Port kullanma şartı var
Yazdıklarıma ve konuya bakar mısın ilk önce. Okumadan cevap veriyorsun.

Yazdıklarıma ve konuya bakar mısın ilk önce. Okumadan cevap veriyorsun.
Ne alakası var kardeşim, olabilir monitörün icerisine DP kablo koymamışlardır diyerek, kabloyu alabileceğiniz linki belirttim. Technopatın aynı monitörü incelemesi ve ardından FreeSync için bilgi vermesi üzerine videonun da linkini yanlıslık nerde burada.

Ne alakası var kardeşim olabilir monitörün icerisine DP kablo koymamışlardır diyerek, kabloyu alabileceğiniz linki belirttim. Technopatın aynı monitörü incelemesi ve ardından FreeSync için bilgi vermesi üzerine videonun da linkini yanlıslık nerde burada.
Hala okumuyorsun. Sadece konumu kirletiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı