ViewSonic VX2458-C MHD almayın rezalet

Boş olan benim mesajım değil, "Kendi alacak parası olmayınca kıskançlığından sallıyorlar monitöre almasın diye benim aklıma gelen tek şey bu" mesajı. Herkes senin sevdiğini sevecek diye bir şey yok. Sen ayarlarını yaparsın ve kendin için en iyi olanı bulursun ama arkadaş belki ayarlarla uğraşmak istemiyor ya da ayarlasa bile kendine uygun olan ayarı bulamıyor ve kendisi için uygun gördüğü monitörü alıyor. Arkadaşın mesajında haksız olduğu veya nesnel konuştuğu bir yer göremiyorum ben. "Bir yerlere bakarak monitör alınmaz" mesajı da her şeyi özetliyor zaten.

Boş olan benim mesajım değil, "Kendi alacak parası olmayınca kıskançlığından sallıyorlar monitöre almasın diye benim aklıma gelen tek şey bu" mesajı. Herkes senin sevdiğini sevecek diye bir şey yok. Sen ayarlarını yaparsın ve kendin için en iyi olanı bulursun ama arkadaş belki ayarlarla uğraşmak istemiyor ya da ayarlasa bile kendine uygun olan ayarı bulamıyor ve kendisi için uygun gördüğü monitörü alıyor. Arkadaşın mesajında haksız olduğu veya nesnel konuştuğu bir yer göremiyorum ben. "Bir yerlere bakarak monitör alınmaz" mesajı da her şeyi özetliyor zaten.
15 senedir bilgisayar kulanan uğraşan ve teknolojiyi yakından takip eden biriyim bi yerlere bakılıp monitör alınmayacağı zaten aşikar ama benim gibi bilgili anlayan kişilerin yorumunu ciddiye alırım ben alacağım birşeyi araştırırım olumlu olumsuz yönlerini karşılaştırırım ondan sonra alırım ama bana 3 4 senedir bilgisayar kullanan biri burda çok bilmişlik taslarsa işler değişir kaldıki bu monitörleri profesyonel e spor oyuncuları kullanıyosa kötü yorum yapan kişiler teknolojiden anlamıyordur iyiyi kötüyü ayırt edemeyen kişidir gitsin 60 hz IPS ghostingli ekran kullansın fikrimin tersini düşünen kişiler.

İnput lag vs. Açık.
IMG_20191012_164148.jpg

(VX2458c-mhd) Aynı monitöre sahibim ve viewsonic XG2401 kullandım uzun bir süre gerçek manada kıstas etme imkanım oldu. (VX2458c-mhd) malzeme ve görüntü kalitesi kötü bir monitör aralarında çok bir fiyat farkı yok ama performans farkı çok bariz tavsiye eden arkadaşların gerçekten TN panel ve oyuncu monitörü konusunda bilgili olmaları gerek, ben araştırarak aldım ama gerçek deneyim ne yazık ki alınca fark ediliyor. (VX2458c-mhd)'i malzeme ve performans olarak TAVSİYE etmiyorum... @U.Altun direk iade et monitörü 14 gün içinde iade hakkın var ışık sızması testi yapmamşısın daha çok fazla ışık sızması oluyor...

15 senedir bilgisayar kulanan uğraşan ve teknolojiyi yakından takip eden biriyim bi yerlere bakılıp monitör alınmayacağı zaten aşikar ama benim gibi bilgili anlayan kişilerin yorumunu ciddiye alırım ben alacağım birşeyi araştırırım olumlu olumsuz yönlerini karşılaştırırım ondan sonra alırım ama bana 3 4 senedir bilgisayar kullanan biri burda çok bilmişlik taslarsa işler değişir kaldıki bu monitörleri profesyonel e spor oyuncuları kullanıyosa kötü yorum yapan kişiler teknolojiden anlamıyordur iyiyi kötüyü ayırt edemeyen kişidir gitsin 60 hz IPS ghostingli ekran kullansın fikrimin tersini düşünen kişiler.
merhaba ben hem oyun oynayacağım hem video falan izleyip intermette takılıcam aoc 24g2u modelini almak istiyorum en ucuz 1ms 144hz ips monitör piyasadaki alınır mı ne dersiniz genelde yorumlar olumlu yabancıların çektiği videoların altında falan ips renkleri en iyi olduğu için tek oyun oynamayacağım için ips almak istiyorum açıkcası oyunlarda sıkıntı çıkarır mı

Tek siz yaşamızsınız diye almayın diye bir şey hatta böyle büyük bir firmayı zan altna alamazsınız. Bende gittim denedim ve böyle bir şey ile karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı