ViewSonic VX2458-C MHD almayın rezalet

Aynen şuan telefonda ve TV'de kullanıyorum çok iyi ama ekranda fazla süre sabit birşey durduğu zaman kalıcı iz kalıyor.
Ona OLED yanması deniyor. Normalde OLED monitörler de yaygın olurdu fakat yanma problemini çözmeden çıkartmak istemiyorlar. Alternatif olarak Micro LED var fakat onun da ucuzlayıp yaygınlaşması uzun yıllar alır.

Merhaba arkadaşlar bu monitörü gerek Technopat'da önerenler mi deyim yoksa olumlu yorumlar yapan mı deyim bilemedim. Bunlar yüzünden 1 haftadır monitör arıyordum sağ olsunlar gerçekten çok kötü bir monitör önermişler. Monitörde deli gibi ghosting sorunu var. Nerede bu önerenler konuya bekliyorum. 1 ms yapıyorum ghosting daha çok artıyor. Bu konuda ne yapabilirim? Ürünü Vatan Bilgisayar'dan web sitesinden aldım ve 1 gün geçti, iade etmek istiyorum. Kutu açılımını vs. yaptım fakat hiçbir şekilde atmadım her şeyiyle duruyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sayın; @ViewSonic Türkiye
Güzel kardeşim her foruma yazıyorum Viewsonic markasını almayın, aldırtmayın diye ama nedense mesaj ya siliniyor yada spam oluyor. Geçmiş olsun umarım sorun düzelir. Teknoloji birazda şans işi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı