ViewSonic VX2458-C-MHD Netlik Sorunu

Estağfurullah hortlatmaktan bir zarar gelmez. Maalesef bi çözüm bulamadım ama benim monitörümde film veya oyunlarda rahatsızlık veren bi durum yoktu çoğunlukla yazılar okumalar zorluyodu. Ben de eski monitörümü yanına koydum oyunlar dışındaki vakitlerde eski IPS panel monitörümü kullanarak kendimce bi çözüm buldum.

Estağfurullah hortlatmaktan bir zarar gelmez. Maalesef bi çözüm bulamadım ama benim monitörümde film veya oyunlarda rahatsızlık veren bi durum yoktu çoğunlukla yazılar okumalar zorluyodu. Ben de eski monitörümü yanına koydum oyunlar dışındaki vakitlerde eski IPS panel monitörümü kullanarak kendimce bi çözüm buldum.
Hocam bende senin gibi alalı daha 15 gün oldu ilk zamanlar dikkatimi çekti ama ayarlardan FPS moduna almıştım oyun için direk sonra halledelim diye düşündüm fakat şimdi gözüme batmaya başlıyor artık. Özellikle oyunlarda lol'de falan chat kısmında çok bulanık olmasıyla fark ettim daha sonra internette dikkatlice baktığım zaman aşırı derecede bulanıklık var yazılarda.

Zaten dikkatini çektikten sonra tamam iyice gözüne batmaya başlıyor. Henüz okumadım ama şöyle bi konu açılmış belki faydası olur.

Merhabalar. Benim ekranımda da DP takılıyken başka bir odada ışık açınca 3 saniyelik kapanma sorunu var. Nvidia ayarlarından G-SNYC açmıştım. Mod ise oyun modundaydı. Ne yapmalıyım?

İlk defa böyle bi sorun duydum, üzgünüm bu konuda pek bilgim yok. Ancak mantıken böyle bi sorunun monitör ayarlarından ziyade evin elektrik hattıyla ilgili olduğunu düşünürdüm. Tabii ki sadece mantık yürüttüm bi bilgim olduğundan değil.

Merhaba konu hort olacak ama bende de

ViewSonic VX2758-PC-mh Monitör

var aynısı bende de oyunda olmasa da nette yoruyor cozum bulan var mı arkadaşlar Hz degerıde 143.98 tam 144 degıl oda ılgınc hem de kalıtelı kablo ıle​

Cevabın için teşekkürler ama derdim yaydığı ışıktan ziyade netlik, titrek yazılar gerçekten çok yoruyor.
nasıl cozebıldınız ustadım sorunu

Son düzenleme:
eyvah eyvah desenize bende satacagım sonunda yada mavi ışık filtresini kullanacagım onu acınca sorunkalkıyor amamenu ayarları cok değişik 1ms kapadım zaten rts oynuyorum ılerıde satıp 2k olanını almak lazım sız ne aldınız

Açıkçası çok araştırmadım belki vardır bi çözümü de ben enerjiyi kendimde bulamadım kolaya kaçtım . İki sene evvel gene Viewsonic aldım, VX3276-2k-mhd. Memnunum biraz ışık sızması mevcut ama sıkıntı olmuyor.
O gün bugündür Curved ekran görünce yolumu değiştiriyorum ne olur olmaz :D

Geri
Yukarı