ViewSonic VX2458-C-mhd OSD ayarları nasıl olmalı?

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar elimde bulunan monitör: ViewSonic VX2458-C-mhd 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı

Şimdi 2 tane özellik var ama sadece 1 tanesini seçebiliyoruz açabiliyoruz yani diğeri devre dışı kalıyor. FPS oyunları için hangisini açmam gerek sizce fotoları bıraktım. Monitörden düşük giriş gecikmesini açarsam yanıt verme süresini devre dışı bırakıyor kapanıyor hangisi seçili olduğunu göremiyorum düşük giriş geçikmesi özelliğini kapatırsam yanıt verme süresi modu açılıyor ve gelişmiş olarak seçili oluyor. Yani düşük giriş geçikmesi seçili iken gelişmişde mi olmuş oluyor otomatik. Şimdi sorum şu düşük giriş geçikmesinimi açayım yoksa yanıt verme süresini Ultra hızlımı seçiyim hangisi FPS oyunları için iyi olur?
Not: Hangi özelliği açarsam bir diyeri kapanıyor buna göre yorum yapınız.

Dosya Ekleri

• yanıt verme zamanı.jpeg
    yanıt verme zamanı.jpeg
    161,7 KB · Görüntüleme: 79
  • düşük giriş geçikmesi.jpeg
    düşük giriş geçikmesi.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 64
Hep yazarim yine yazicam kullandığınız monitor evren uzerinde ki en kotu monitor olabilir. Malesef 1 ms actiginiz zaman da free sync iptal oluyor. Yani ikisini de acsaniz birini de kapatsanız sorunuzun cevabı yok ikisi de acilmasi gereken özellikler bence bu monoturu bilmeyen birine satip gecin ciddi anlamda cok kotu bi monitor.

Hep yazarim yine yazacağım kullandığınız monitör evren uzerinde ki en kotu monitör olabilir. Maalesef 1 ms actiginiz zaman da Free Sync iptal oluyor. Yani ikisini de acsaniz birini de kapatsanız sorunuzun cevabı yok ikisi de acilmasi gereken özellikler bence bu monoturu bilmeyen birine satip gecin ciddi anlamda cok kotu bir monitör.

Aynen o durumda var ama Free Sync kullanmıyorum ben düşük giriş geçikmesini açıkda bıraktım monitörün parlaklığını çok seviyorum çok canlı gerçekten tek düşüncem düşük giriş geçikmesini kapatıp yanıt verme süresini Ultra hızlımı yapsam onu şaşırdım.

Geri
Yukarı