ViewSonic VX2458-C-mhd vs Acer Nitro VG252QPBMIipx

Ademm989

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.

Acer Nitro VG252QPBMIipx 24.5" 144Hz 2ms (HDMI+display) fiyatı.

Monitör arayışı içindeyim ve şu an bu iki monitör arasında kaldım önerir misiniz? Birisi IPS panel virisi VA ve fiyatları çok uygun karar veremedim, başka bir tavsiyeniz de var ise yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ViewSonic olanı kullandım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gelen HDMİ kablosu ile 1080P'de 144Hz alamazsınız. Ayrıca PC açılırken anakart logosunu ve biosa nasıl gireceğinizi göremezsiniz. Ayaklıkları çok büyük ve hiçbir şekilde masaya sığmıyor. Mouse sürekli ayaklığa çarpar ki ben sırf ayaklığı yüzünden sattım. Oyun için alacak iseniz tavsiye etmiyorum. Günlük kullanımda işinizi görür. Görüntü kalitesi gerçekten güzel.

ViewSonic olanı kullandım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gelen HDMİ kablosu ile 1080P'de 144Hz alamazsınız. Ayrıca PC açılırken anakart logosunu ve biosa nasıl gireceğinizi göremezsiniz. Ayaklıkları çok büyük ve hiçbir şekilde masaya sığmıyor. Mouse sürekli ayaklığa çarpar ki ben sırf ayaklığı yüzünden sattım. Oyun için alacak iseniz tavsiye etmiyorum. Günlük kullanımda işinizi görür. Görüntü kalitesi gerçekten güzel.
Kablo olarak ayriyetten displayport kablosu sipariş edicem zaten kendi kablosunu kullanmam. Acer'in monitörü aklıma yatmaya başladı pek kullanan da olmamış sanırım ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı