Viewsonic VX2458-MHD 144Hz Monitör Nasıldır?

Saçmalıyosun, yapma.
Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Aynı monitörü kendim almış bulunmaktayım. Uzun kullanımda herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Monitörün sitesinde ömrünü uzatmak için eco mode kullanabilirsiniz yazıyor. Monitör hakkında endişeliyim. Benim masa sağlam olduğundan sallanacağını da pek sanmıyorum. Monitörün hem bütçeme uygun hemde bana yeterli olduğunu düşünerek aldım. Yabancı platformlarında paneli çok beğenilmiş fakat bilmiyorum asıl durum nasıl. Daha gelmedi monitör.
Birde G-Sync Compatible çalışıyor mu? Denediniz mi hiç?

Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Aynı monitörü kendim almış bulunmaktayım. Uzun kullanımda herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Monitörün sitesinde ömrünü uzatmak için eco mode kullanabilirsiniz yazıyor. Monitör hakkında endişeliyim. Benim masa sağlam olduğundan sallanacağını da pek sanmıyorum. Monitörün hem bütçeme uygun hemde bana yeterli olduğunu düşünerek aldım. Yabancı platformlarında paneli çok beğenilmiş fakat bilmiyorum asıl durum nasıl. Daha gelmedi monitör.
Birde G-Sync Compatible çalışıyor mu? Denediniz mi hiç?
Ben memnunum, internet kafelerde ips panele geçince renkler çok açık gözüküyo, kenarları kalın ve bi ara görüntü gidip geliyordu habire, kabloyla oynadım ve biraz vurdum düzeldi. :) İçin rahat olsun monitör güzel.

Yanlardan baktığımda eski monitörümdeki gibi görüntü saçma sapan bir şekilde kararmıyor. Panel yapısından olabilir belki. TN panel olarak başarılı. Ghosting de yok, hoparlörü de iş görüyor.

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar Viewsonic vx4858 mhd ben de satın aldım. fakat çok parklak. parlaklık ayarını %0 yapmama rağmen ve blue light filter %100 ona rağmen 2 saatten olmadan gözlerim rahatsız oluyor. eski vx 2257 75 hz monitörü takiyorum hiç bir sıkıntı olmuyor bütün gün ekran karşısında kalsam bile gözlerimi rahatsız etmiyor. Sizin böyle bir şikayetiniz yok mu?

Selamlar arkadaşlar Viewsonic vx4858 mhd ben de satın aldım. fakat çok parklak. parlaklık ayarını %0 yapmama rağmen ve blue light filter %100 ona rağmen 2 saatten olmadan gözlerim rahatsız oluyor. eski vx 2257 75 hz monitörü takiyorum hiç bir sıkıntı olmuyor bütün gün ekran karşısında kalsam bile gözlerimi rahatsız etmiyor. Sizin böyle bir şikayetiniz yok mu?
bembeyaz ekranda yoruyor. Örn: Forumlarda takılırken. Fakat film izlerken oyun oynarken pek bir sıkıntısı yok.

Monitör sıkıntı çıkardı mı? Yorumun neler?

Vallahi şu ana kadar sorun çıkmadı, sadece bozuk HDMI kablosu yüzünden titreme yaptı o da monitörün suçu değil, imkanınız varsa monitörü önce görün, kenarları bayağı kalın gözünüze hoş gelmeyebilir.

Geri
Yukarı