ViewSonic VX2458 ve Sapphire RX 580 Görüntü Gelmiyor

Kullandığınız HDMI kablosu 144Hz desteklemiyor olabilir. DVI-D ve DP ile sorunsuz şekilde görüntü alabiliyorsanız onları kullanın. Belliki elinizdeki HDMI kablosu eski bir sürüm. Gerçi 2.0 sürümün de bile en fazla 120Hz görüntü alınabiliyor. 2.1 sürümünde 144Hz desteği geldi mi bilmiyorum. İlk olarak monitörü 60Hz'e çekip elinizdeki HDMI kablosu ile görüntü almayı deneyin.

Kullandığınız HDMI kablosu 144Hz desteklemiyor olabilir. DVI-D ve DP ile sorunsuz şekilde görüntü alabiliyorsanız onları kullanın. Belliki elinizdeki HDMI kablosu eski bir sürüm. Gerçi 2.0 sürümün de bile en fazla 120Hz görüntü alınabiliyor. 2.1 sürümünde 144Hz desteği geldi mi bilmiyorum. İlk olarak monitörü 60Hz'e çekip elinizdeki HDMI kablosu ile görüntü almayı deneyin.
DVI ile kurulum yapıcam bugün. Daha sonra DP kablosu sipariş edip onla denerim. İnşallah sorun çıkmaz.

Aynı sorunu ben yaşıyorum şuan. 2 hdmı kablosu denedim olmuyor. Görüntü gelmiyor ama vga kabloda hdmı dönüştürücü ile yapmıştık başka monitör de olmuştu. Bu sorunun çözümünü bilen varmı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı