Viewsonic Xg2401 alınır mı?

Peki Hz haricinde XG2401 ile VX2757 arasında ne fark var başka..Bide şu Displayport kablosu vx2757 de çıkmıyomuş..Olurda bu modelde karar kılacak olursam kabloyu nerden bulabilirim? Kablo ne kadar kaliteliyse ghosting o kadar azalıyormuş,bu şekildede bir bilgiye ulaştım.

İçinden çıkan tüm parçalar bu ekran hariç tabii ki.

123456.jpg

Usb Çoklayıcı Kablosu

Güç Kablosu

Displayport Kablosu

Kablo Toplama Ucu

Sürücü Cdsi

Birde Alt Kısım

Dosya Ekleri

• 123456.jpg
    123456.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 191
2 gündür ekranı kullanmaktayım. Hiçbir sorunla karşılaşmadım oldukça memnun etti beni şu an kadar oyunlarda testlerde. Biraz ayarları kurcalayarak kendime göre ayarlardım ve renkleri oldukça iyi. Parlaklığı fazla olduğu için kıstım baya sadece şu an iyi ama bir sorunu yok. Tavsiye ederim pişman olacağınızı sanmıyorum. Displayport kablosunun kalitesinin artmasının etkileri nedir ne işimize yarar söyleyebilir misiniz? Kaliteli olduğunu nasıl anlayabilirim? Bu kabloyu kontrol edeyim.

Kablo kalitesi marka olmaksızın anlayamazsınız..Sony,Philips,Monster gibi markaların falan kablosu olsa güvenilir onun haricinde kabloları deneyip görüntüye bakmadan anlaşılmaz zaten TV lerde olduğu gibi..N e lanet bi kabloysa dünya üzerindede HDMI kadar yaygın bi üretimi yok..Nedenini anlayamıyorum açıkcası bunun..FreeSync sadece diplayport üzerinden alınabiliyor e millet bunu mecbur kullanacak neden yaygın üretimi yok anlamıyorum.

Monitör bugün geldi..sadece size şunu söyleyeceğim..sırf menü kolaylıkları güzellikleri ve kasanında güzel olması sebebiyle keşke 200-250 daha veripte Asus MG248Q alsaydım dedim..XG2401 in o kadar berbat bi menüsü varki..bari bir yazılımla mouse kontolünede monitörü kontrol etme özelliği ekleselerde biraz rahatlasak..inanın bu menü olayı bu monitörde çok sıkıntılı...gez dur işin yoksa menüden menüye..her bir menüdekinin ne işe yaradığını detaylı anlatan hatta anlatan bir kitapcık vs. de yok..almış bulunduk bir kere bakalım ya hadi hayırlısı.

Son düzenleme:
Kablo kalitesi marka olmaksızın anlayamazsınız..Sony,Philips,Monster gibi markaların falan kablosu olsa güvenilir onun haricinde kabloları deneyip görüntüye bakmadan anlaşılmaz zaten TV lerde olduğu gibi..N e lanet bi kabloysa dünya üzerindede HDMI kadar yaygın bi üretimi yok..Nedenini anlayamıyorum açıkcası bunun..FreeSync sadece diplayport üzerinden alınabiliyor e millet bunu mecbur kullanacak neden yaygın üretimi yok anlamıyorum.

Monitör bugün geldi..sadece size şunu söyleyeceğim..sırf menü kolaylıkları güzellikleri ve kasanında güzel olması sebebiyle keşke 200-250 daha veripte Asus MG248Q alsaydım dedim..XG2401 in o kadar berbat bi menüsü varki..bari bir yazılımla mouse kontolünede monitörü kontrol etme özelliği ekleselerde biraz rahatlasak..inanın bu menü olayı bu monitörde çok sıkıntılı...gez dur işin yoksa menüden menüye..her bir menüdekinin ne işe yaradığını detaylı anlatan hatta anlatan bir kitapcık vs. de yok..almış bulunduk bir kere bakalım ya hadi hayırlısı.

Merhaba,

Menü ile ilgili olarak Technopat ekibinin yaptığı incelemeyi izleyerek nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

ViewSonic XG2401 Oyuncu Monitörü İncelemesi - Technopat

Ek olarak, ürün kutusunun içinden çıkan CD içerisinde menü ile ilgili de detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı