ViewSonic XG2405 vs ASUS TUF Gaming VG249Q

Ragnar Lothbrok

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Bu iki monitör arasında kaldım. İkisinin de pivot olması beni cezbetti. Kurgu, grafik, oyun vs için istiyorum. 1050 Ti'lı laptopumun yanına koyacağım. Benim hoşuma gidenler bunlar ekstra tavsiyeniz var mıdır? Bütçemin maalesef üzerine çıkamıyorum.

Not : ViewSonic olan monitörün Vatan Bilgisayar'da stokları mevcut gidip direkt alabilirim testlerini vs yaptırıp. Daha garanti olur gibime geliyor.

Son düzenleme:
İki monitörün de panelleri aynı firma Çinli üretici Panda tarafından üretilmiş. Tek fark muhtemel olarak monitör yazılımı ve görünüş. Ucuz olanı alın geçin.

Selam. Bu iki monitör arasında kaldım. İkisinin de pivot olması beni cezbetti. Kurgu, grafik, oyun vs için istiyorum. 1050 Ti'lı laptopumun yanına koyacağım. Benim hoşuma gidenler bunlar ekstra tavsiyeniz var mıdır? Bütçemin maalesef üzerine çıkamıyorum.

Not: ViewSonic olan monitörün Vatan Bilgisayar'da stokları mevcut gidip direkt alabilirim testlerini vs yaptırıp. Daha garanti olur gibime geliyor.

Ben XG2405 kullanıcısıyım 2020 14 Aralıktan beri memnun bir şekilde kullanıyorum şikayet ettiğim bir konu yok açıkçası kutusunun içinden çıkan kablo HDMI kablosu ve 144 Hertz destekliyor 2 HDMI 1 DisplayPort girişine sahip monitör.

Ben XG2405 kullanıcısıyım 2020 14 Aralıktan beri memnun bir şekilde kullanıyorum şikayet ettiğim bir konu yok açıkçası kutusunun içinden çıkan kablo HDMI kablosu ve 144 Hertz destekliyor 2 HDMI 1 DisplayPort girişine sahip monitör.
Hocam bu monitör de 1ms açınca parlaklık baya düşüyormuş doğru mu

Yeni konular

Geri
Yukarı